Почемучечка• Изменено сегодня в 09:16
Вам вистачало любові батьків?
Дівчатка, пишу не для того, щоб критикувати батьків, а просто поділитись своїми відчуттями. Я народилась у дуже бідній сім´ї. З дитинства ніхто ніколи мене не хвалив, не робив ніяких компліментів, навпаки батьки мене постійно критикували, порівнювали з іншими, з молодшим братом, завжди казали, що він гарніше та розумніший за мене. Я ніколи не чула від батьків, що мене вони люблять, ніколи мене не обіймали, не цілували. Мама завжди піднімала на мене руку, могла просто ні за що вдарити по обличчі, бо в неї не було настрою (вона так злість на мені зганяла). Тато був занятий своєю роботою, а потім взагалі завів коханку і ніколи не цікавився моїм життям. Я ще в школі фізично підробляли, щоб мати якісь кошти на одяг та канцелярію. Я вступ ла жо вузу лише тому, що пройшла на бюджет, але опинилась в чужому місті без моральної та фінансової підтримки. З 18 років я звикла, що розраховувати треба лише на себе і просто ніколи не могла розслабитись, відчути якусь підтримку, опору. Через таке життя я дуже критично до себе ставлюсь, постійно шукаю в собі недоліки, порівнюю себе з іншими (хоча і знаю, що немає сенсу). Звикла до того, що любов треба заслужити, що просто так нічого не буває. Можливо хтось із Вас теж був у схожій ситуації, цікаво як вдалась позбутись такого критичного ставлення до себе?
БоХатая• сегодня в 10:04
Ответ дляПочемучечка
Так, моя. Я навчалась на бюджеті, в універі забезпечувала себе сама: купляла їжу, платила за гуртожиток. Навіть ще в школі коли готувалась до вступу, то сиділа в кущах щоб знайти потрібну інфу і зловити сусідський вай фай, бо в нас навіть цього не було. Завжди хотіла чогось кращого.
Вы в предыдущих темах не упоминали про сношающихся родителей. Это что-то новенькое, решили красок сгустить?
И раньше вы писали про интернет в кустах в селе. Неужто в селе дома однокомнатные? Пойти с соседями договориться в голову не приходило?
Почемучечка
• сегодня в 10:06
Ответ для66сезон666серия
а ..все понятно- вы одна графиня Монте Кристо ,не смешите . Ни за что не поверю- я прекрасно но знаю сколько нужно сил и средств чтобы ребенок поступил в Университет на бюджет. бес толку с вами это обсуждать,пока сами не будете родителем
Як Ви можете писати, що це не правда при цьому не знаючи мене і як я жила. Я влітку на канікулах працювала на заводі, касиром в супермаркеті. В період навчання писала курсові та дипломні роботи іншим студентам. В мене була сторінка зі своїми послугами в фейсбук, інстаграм, олх. Замовлень було дуже багато. Мені ця робота підходила, бо можна було самій розподіляти свій час. В 2020 році я була на 3 курсі, заробляла 12-16 тис на цьому. Але в мене не було студентського життя та місяцями жодного дня відпочинку.
Почемучечка
• сегодня в 10:07
Ответ дляБоХатая
Ми жили в будинку з батьками, бабусею і дідусем. Там були тільки 2 кімнати і кухня.
БоХатая• сегодня в 10:10
Ответ дляПочемучечка
Спали бы на кухне. Иди у бабушки, можно было объяснить. Или они там вообще бесправные были? Летом на чердаке можно спать.
66сезон666серия• сегодня в 10:10
Ответ дляПочемучечка
ок.от нас что нужно? вы ж сильная личность по вашим словам. что хотите от родителей? инфантил вы жуткий по вашей писанине...
Почемучечка
• сегодня в 10:14
Ответ дляБоХатая
На горищі? Ви серйозно?
На кухні не було де спати
Помилуйте мадам• сегодня в 10:18
Мне кажется никому не не хватает, мне очень не хватало, родители были очень молодые, сами ещё дети как меня родили. Я родила после 30 и вся посвятилась дочке 24/7, все для нее, а лет в 18 выяснилось что она не думала, что мы ее любим))
66сезон666серия• сегодня в 10:20
Ответ дляБоХатая
брешет как дышит.
Карапулька• сегодня в 10:21
Ответ дляПочемучечка
Ну мої батьки на моїх очах займались сексом, а коли я казала, що мені не приємно вони піднімали на мене руку. Мама окрім образливих слів до мене нормально і не зверталась. Я теж часто недоїдала в дитинстві. І це всерівно так чи інакше залишило відбиток
Походу вас по голові часто були, раз ви до сих пір ниєте. Лікуйтеся, а з батьками все нормально
Шалена невинність• сегодня в 10:21
Батьки любили, але мама хвалила, а тато критикував, йому здавалось, що правда (в його розумінні) характер закадяє.
Плюс пив.
Родина теж бідна.
Стала жити окремо - стало інше життя. Комплексів немає. Образи лишила в минулому. Але я розуміла що ображатись далі деструктивно.
Тому все ок.
Зараз з татом все добре. Будучи дорослою пояснила чому вчиняв неправильно і все
Плюс пив.
Родина теж бідна.
Тому все ок.
Помилуйте мадам• сегодня в 10:21
Ответ дляПочемучечка
Реально, в селе вайфай? Это когда?
Карапулька• сегодня в 10:22
Ответ дляПочемучечка
Та ніби здорові. Ми жили всі в одній кімнаті і вони нічого такого в цьому не бачили. Я пам´ятаю це було навіть тоді, коли я була старша. Навчалась в 7 класі і прокинулась від сексу батьків, плакала і сказала, що мені неприємно це слухати, на що тато встав з ліжка - вдарив мене по обличчі і обізвав свинею, потім вони продовжили
Не їли, не спали, не срали,не їздили на моря , скільки можна
66сезон666серия• сегодня в 10:22
Ответ дляПомилуйте мадам
это мода сейчас такая..
Помилуйте мадам• сегодня в 10:22
Ответ дляПочемучечка
Какая область? Никогда не видела сельских домов на две комнаты, всегда 3,4 комнаты плюс кухня веранда
Як_наготую...• сегодня в 10:31
Ответ дляХвильоватиша
вы знаете, так надоели уже эти нытики с историями про трудное детство и тиранов родителей. Вот чего вы добиваетесь? Жалости? Так она вас не вылечит, а только усугубит ваше состояние. Люди после ВОВ жили сиротами, а кто и в семьях в более сложных условиях. Но многие выжили и стали известными достойными людьми. А многие сейчас, где с детства в жопку целуют и в клювик все кладут стают сволочами, насильниками и тунеядцами.
Поэтому совет. Не ищите причину своих бед - работайте над проблемами сами упорно . Поверьте, и в благополучных семья дохренища проблем, но они не показывают это и просто решают их. Хотите жить хорошо - живите! Учитесь, учитывая опыт как не нужно!
Вы мама автора.
Грабля• 2 часа назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Вони дали стільки, скільки могли, а їм у свою чергу - так само мало дали їхні батьки. Так чи інакше, це минуле.
Головне, зламати цю родинну карму, працювати над собою, змінити своє ставлення в тут і зараз. Якщо є гроші - найкраще психотерапія. Якшо ні - почніть з книги До себе ніжно. Далі інші подібні, є багато лекцій справді хороших на Ютуб
Все б нічого, але тепер ці самі (вже старі) батьки тепер душу виймають - люби їх
Зоркая Зорро• 2 часа назад
У мене була найкраща мама у світі. Але її нема вже півтора року. Так шодую, що не говорила хй про те, як сильно її люблю
котопёс• 2 часа назад
Ответ дляПочемучечка
Я зараз живу в іншому місті, мені 26 років. Житло поки своє не придбала, але закінчила університет, працюю на досить престижній роботі, не погано заробляю, відкладаю на власне житло.
Ви велика молодец! А період життя з батьками прийміть як є, це вже прожито, вважайте це великим поштовхом до КРАЩОГО життя. Не зупиняйтеся!
Творю чудеса• 11 минут назад
Ответ дляПочемучечка
Ну и всё забудьте о них живите свою жизнь,что тут сложного,со временем человек ко всему привыкает,но это вы поймёте с возрастом.Если родители мудаки на самом деле очень просто вычеркнуть их из жизни и памяти.Время лечит,не мусольте это всё,стройте свою жизнь как вы это видите.