Силиконочка• вчера в 09:58

"Я з ним домовлюсь" - жінка про нападника

Якщо хтось нападе на мене; або загрожуватиме ножем; або спробує зґвалтувати; або схопить і кудись потягне – я йому скажу…

Ну і далі стандартний набір варіантів.

У мене сифіліс. У мене є брат-прокурор. У мене батько лише з в´язниці вийшов, за вбивство сидів. У мене чоловік за дві хвилини тут буде. У мене…

І так далі.

Зрештою ми ж з вами – розумні люди. Ми завжди зможемо тупих злочинців перехитрити, обдурити, залякати, здивувати та приголомшити своїм красномовством. Так?

Не так.

Звідки це прагнення «щось таке розумне сказати, щоб лиходій розгубився» – зрозуміло.

По-перше, виховання. Завжди треба домовлятись. Насильство не вирішує проблеми. Розбиратися треба словами, а не кулаками.

По-друге, сам факт наявності інтелекту нас до цього підштовхує.

Як сказав відомий психолог Абрахам Маслоу (так, той самий, з «пірамідою потреб») – «коли у вас в руках молоток, все довкола стає схожим на цвях».

Адже якщо я маю інтелект, всі проблеми хочеться вирішувати за його допомогою!

Тільки для вирішення проблем, створених іншою людиною, наявність інтелекту необхідна обом учасникам процесу. А це далеко не завжди так.

Як навчав великий Дарвін, будь-якій живій істоті, щоб не випасти з еволюційних перегонів, треба вміти робити лише три речі:

- добувати їжу;

- не стати чиєюсь їжею;

- знайти партнера та розмножитися.

І ні, Дарвін не казав, що «виживає найсильніший». Дарвін вчив, що виживають ті, хто найшвидше пристосовується до змін навколишнього середовища.

І ось тут інтелект – а точніше орган під назвою мозок (не завжди носій інтелекту) – реально допомагає.

У мозку є дві функції.

Перша: не дати організму померти: дихання, серцебиття, підтримка температури тіла та інші життєво важливі процеси регулюються мозком.

І друга: передбачати майбутнє.

Тобто передбачати можливі зміни в навколишній обстановці і готуватися до них заздалегідь.
куркулиха• вчера в 10:02
К чему этот понос здесь?

Мядуза аля моргонер• вчера в 10:02
Якби можна було домовитися з нападником, то не було б злочинів. Нападник має на меті напасти, а не домовитися. І тут або ви його, або він вас.
Лиса Патрикевна• вчера в 10:08
Копипаста....
Lydmila408• вчера в 10:08
Коли лякають зловмисника,то це ще хуже.
Скільки вбивств роблять після того,як жертва каже,що піде в поліцію.
автор Силиконочка • вчера в 10:09
Ответ дляЛиса Патрикевна
Копипаста....
Томатная
На_оба_рот• вчера в 10:33
Ответ длякуркулиха
К чему этот понос здесь?
Про те шо треба домовлятися з росією. Ви не зрозуміли?
куркулиха• вчера в 10:35
Ответ дляНа_оба_рот
Я против любых политических тем под анонимом. Жаль, что правила форума больше не работают

Дадосвидания• вчера в 11:04
Недавно попалось видео в телеге, девушка зашла в подъезд и маньяк ей по голове сразу ударил, она упала, он бил ногами по лицу, сел сверху и бил кулаками по голове. Потом затащил за угол ее без сознания уже и изнасиловал.
О чем договорится надо было?
Вишнёвая Леди• вчера в 11:38
Шо це за писанина Шарікова?
Невісточка ж• вчера в 11:41
Если у него решимость совершить насилие, то до жопы ему ваши разговоры