ЛижТолько• 49 минут назад
Вагітність чи ні?
Чи може нудити в період імплантації?
Почались виділення скуті та болі в животі, за тиждень до менструації, але були декілька годин, зараз живіт не болить, виділення слизісті з прожилками маленькими крові
Таке вперше в мене, що це може бути?
Мудрецыха мира• 18 минут назад
Тест що каже з цього приводу?
Нудити може почати тільки тоді коли почне хгч вироблятися. А значить на тесті хоч бліда, але якась друга смужка буде.
Якщо тест пустий, то тоді чекати місячні і йти до лікаря на УЗД