Чебураха з перцем• Изменено вчера в 22:25

Не хочу йти на роботу завтра, прям хочеться орать і вити!

Вигоріла, прям ненавиджу цю роботу, звільнитися страшно внікуди, не особо десь візьмуть в мої 50+ (((

Крик душі
автор Чебураха з перцем • вчера в 22:56
Ответ дляСтрибну в гречку
Значит повторить. А вообще, ищите себе другую работу. Лучше дома посидите пару месяцев.
Я так работала в упсзн и доработалась до того, что оказалась в больнице под капельницей. Не стоит оно того, честно.
мене те саме жде, якщо не наважусь звільнитися. Але боюсь, що можу пожалкувати, якщо що... Краще б вже вигнали, мені було б так легше. Чи скоротили

Бандерівка• 2 часа назад
Ответ дляУсатая полосатая
У меня тоже токсичный колектив ,по началу очень переживала ,потому что много не знала и надо было у них спрашивать ,а они все время фыркали и гыркали .А сейчас я свою работу знаю и ничего у них не спрашиваю и мне на них пофиг.
В мене така ж ситуація, я,залежу від здачі тамок тімлвду, а та з короною на голові і поводиться дуже пихато. Треба квесь час просити щоб твою таску перевірили і дали фідбек. А фідбек це чистий піксельдрочь
автор Чебураха з перцем • 2 часа назад
Ответ дляСусідка знизу
А ким ви працюєте
я вище писала, що не хочу бути впізнаною. бо тут є знайомі. Але хто хоче, то напишіть, ким або в якій сфері працюєте
Сусідка знизу• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
Продавцем за 11
автор Чебураха з перцем • 2 часа назад
Ответ дляСусідка знизу
Продавцем за 11
то Ви теж з людьми(( мрію сидіти в куточку щось робити і щоб мене ніхто не чіпав. Шукаю, вакансії передивляюсь
Ухахайкина• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
не скучно вдома? чи ви десь весь час буваєте?
можно отвечу я?
что такое скучно дома даже не понимаю. сижу уже 13 лет без всяких работ.
занимайся чем хочешь. надоест -иди куда хочешь.
Гарачий Чокалад• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
Робота з людьми, подробніше не хочу писати, бо тут є знайомі) і колектив теж гівняний в мене
А текучка есть? У меня было похожее, спасало то,что появится сначала зараза,а потом пару месяцев и уволиться. А я сижу. Ну и чем дольше работала,тем лучше было отношение начальства. На клиентов уже не обращала внимания, хоть много ненормальных было

автор Чебураха з перцем • 2 часа назад
Ответ дляУхахайкина
можно отвечу я?
мені теж не скучно, я інтроверт. Особливо в наш час інтернету, є книги. Але час від часу в люди виходити треба, щоб не здичавіти) і картинку поміняти перед очима
Ухахайкина• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
так никто не держит.
я уже 1,5 лет живу совершенно одна, даже слова сказать некому.
не здычавила.
есть пару-тройку человек с которыми редко общаюсь.
ну и ладно.
автор Чебураха з перцем • 2 часа назад
Ответ дляГарачий Чокалад
текучки немає, навпаки, співробітників не вистачає, керівник з тих людей, що звільнилися, розкидав їхні обов’язки на нас, і не доплачує, казліна така
Ухахайкина• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
так обычно и бывает. сталкивалась с таким подходом начальства.
Люблю джаз• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
я це розумію, але в мене виснаження і відсутність ресурсу навіть на співбесіди ходити, а там треба з себе щось представляти, а не прийти з потухшим поглядом
Головне почати. Відправляйте резюме і ходіть на співбесіди.
Я колись працювала в зеленому болоті , ходила як на каторгу, хоч і поруч з домом, в відчувала себе жахливо. Почала шукати роботу, знайшла з зарплатою в 1,5 рази більше і завдання були більш цікаві, хоч і більше відповідальності великий світлий офіс і прикольний колектив, в центрі міста, я прямо розцвіла. Правда потім настав ковід, мене відправили працювати віддалено і я кайфонула так, що й досі так працюю.
автор Чебураха з перцем • 2 часа назад
Ответ дляУхахайкина
так никто не держит.
не здычавила.
ну и ладно.
а за що живете? навіть запаси колись закінчуються
автор Чебураха з перцем • 2 часа назад
Ответ дляЛюблю джаз
Дуже рада за Вас!
Сусідка знизу• 2 часа назад
Ответ дляЧебураха з перцем
Тоже так
Ухахайкина• 1 час назад
Ответ дляЧебураха з перцем
можно я не буду отвечать?
автор Чебураха з перцем • 1 час назад
Ответ дляУхахайкина
можно я не буду отвечать?
звичайно можна, я теж не на все відповідаю, це справа добровільна)
Гарачий Чокалад• 1 час назад
Ответ дляЧебураха з перцем
А почему новых не берут? Или мало платят. На собеседование ходят люди?
Аноним НаВсеГда• 38 минут назад
Так само. Але я звільняюсь. Поки що маю не найкращу альтернативу, тому шукаю інші варіанти, щоб прокидатись без паніки перед робочим днем. Що завгодно, лише не касиром в супермаркеті.