Намазюкана нішою• 25 мая в 10:35
Про оцінки
Що на вашу думку є ознакою " вчиться нормально"?
Навіяло розмовою з подругою. Вона вважає, що оцінки 6-7 - то дитина нормально вчиться і планують далі вчитися у 10 класі , а потім вступати до інституту. То дійсно мати 6 ки- то нормальний табель чи я щось пропустила? Мова про звичайну не спеціалізовану школу.
Танго утрьох• 25 мая в 10:37
Абсолютно нормально. У меня даже есть 4 балла в свидетельстве после 9 класса. Никак мне не мешает
База_птеродактилей• 25 мая в 10:38
автор, ну вот вы взрослый человек, школу явно давно закончили. и как, помогли вам ваши 12 или 5+ в жизни?
Малинка• 25 мая в 10:38
Головне, знання. А не клітинки рахувати. З яких предметів такі бали? Причина? Відсутність знань? Чи невчасно здані роботи? Кожна ситуація індивідуальна. На платному можна навчатися з будь-якими балами. На державні місця так, конкурс.
Файна цьоця• 25 мая в 10:38
Що вам до чужої дитини??? В неї є батьки, які краще знають, що краще для їх дитини.
Парова машина• 25 мая в 10:39
оценка в ьабеле не всегда отражает уровень знаний. это раз.
всегда можно на ЗНО подтянуть НУЖНЫЕ дисциплины. это два.
Ms. Откровенность• 25 мая в 10:40
Залежить від багатьох факторів. Наприклад, наскільки симпатія вчителя впливає на оцінку, наскілтки школа слідкує за списуванням, дитина вчиться абияк чи сумлінно, самомотивована чи мама над нею стоїть з качалкою.
Я репетитор і попадаються як надзвичайно талановиті діти з 6-7, які потім пишуть нмт на 185+, так і відмінники, з абсолютно нульовими знаннями.
Сонячний зайчик• 25 мая в 10:40
Нормально те, що відповідає здібностям дитини. Звичайно, що лікарем чи інженером дитина не стане, але є простіші професії
Іноді Да• 25 мая в 10:42
У нас оценки не всегда несут в себе смысловую нагрузку. Дочери упорно ставили 6 по химии. НМТ написала на 192 балла.
Мама Чели• 25 мая в 10:43
У моей знакомой сын с трудом вообще хоть какие-то балы получает.
Поэтому в описанном варианте ещё нормально)
А вообще у каждого своё нормально)
Ранковий базар• 25 мая в 10:45
я бы современных учителей судила за разрушение детской психики. новая мода ставить оценку 1. полностью убивают мотивацию и вообще желание ходить в школу. уроды! почему этот вопрос до сих пор не подняли на высших уровнях?
Танго утрьох• 25 мая в 10:48
Кстати, автор, на какие баллы учились Вы и какая у Вас зарплата сейчас?
Единорог_помог• 25 мая в 10:48
Ответ дляМалинка
І знання також під сумнівом. Головне віра в себе, впевненість, коммунікабельність, енергійність, живіть, цікавість до життя.
Нашли в капусте• 25 мая в 10:48
Нормально вчиться - це вчиться по своїм можливостям. Для когось 6 недосяжно багато, а комусь 11 мало.
Оцінки 6-7 по ряду предметів у звичайній школі говорить про те, що дитина або має дуже скромні здібності до навчання, або лінива і не вчиться. І обох випадках нема сенсу у ВО в принципі.
Якщо 6-7 з одного -двох предметів, в все решта гарні оцінки - дитина просто не вчить конкретні предмети, оскільки або не має до них здібностей, або є проблеми з вчителем (не вміє навчити, зацікавити предметом або просто погано ставиться до дитини і занижує оцінку). У цьому випадку не варто хвилюватися.
Але чомусь я думаю, що ця історія вигадана )
Не гавкаю- но охраняю• 25 мая в 10:49
Бюджет і стипендія з такими оцінками точно не світить. А контракт цілком можливий.
Бараболька• 25 мая в 10:52
У нас вечно дебильная система оценивания была, что в ссср - по сути из пяти отметок, только две положительных, между 1 и 2 разницы небыло, сделали 12 ти бальную и тут умудрились «положительными сделать меньше половины. Для сравнения в Словакии 1-отлично, 2-похвально, 3- хорошо , 4-удовлетворителтно и только 5- неуд
Ms. При теле• 25 мая в 10:58
Ответ дляРанковий базар
оценку 1 еще надо постараться получить, может все же не учителя уроды?
Ранковий базар• 25 мая в 10:58
Ответ дляMs. При теле
да? у ребёнка сел телефон, онлайн тес не пройден, время теста вышло - оценка 1.
Ms. При теле• 25 мая в 10:58
Ответ дляБараболька
В СССР было так же, но наоборот
Ms. При теле• 25 мая в 10:59
Ответ дляРанковий базар
ну так надо следить за телефоном
Девальвация• 25 мая в 11:00
Ответ дляРанковий базар
Так 1 в этом случае, это дохуя даже. Ноль должен быть
Девальвация• 25 мая в 11:04
Ответ дляMs. При теле
ну так надо следить за телефоном
Та этож дитяка! Ну сел телефон, ну бывает же ж. Учитель мог бы и заранее напомнить, что телефон нужно держать заряженный, особенно перед тестом. За шо этим бездельникам деньхи плотют, нипанятна
Ранковий базар• 25 мая в 11:07
Ответ дляДевальвация
Удалено администрацией...
Девальвация• 25 мая в 11:08
Ответ дляРанковий базар
Удалено администрацией...
Бараболька• 25 мая в 11:10
Ответ дляMs. При теле
В СССР было так же, но наоборот
Нет, разницы между единицей и двойкой небыло, да и не ставили их в табель никому, а здесь неуд только одна отметка «5». И оценивание по другому, контрольная может быть на 100 баллов и на 10, но все переводят в пятибальную . Но из-за пятерки вполне реально остаться на второй год
Бараболька• 25 мая в 11:15
Ответ дляMs. При теле
Мне кажется что сами учителя не понимают что сейчас не оценки, а баллы. Если работа не сдана это ноль баллов, ее надо просто пересдать и все. А у нас все к колам и двойкам тянуться .
БоХатая• 25 мая в 13:14
Для меня 8 это уже повод задуматься, чи дитина протупила, чи просто забила.
Ванна Тазиковна• 25 мая в 14:28
Для мене нормально це 7-8-9. Якщо 5-6-7, то це я б сказала «так собі». Син вчиться на 9-10-11, вважаю, що в цілому вчиться добре. Але 9 дуже слабенькі по алгебрі, геометрії, фізиці, хімії, переживаю, як він НМТ буде здавати з математики. Я сама вчитель в минулому, і бачу, що на 9 там немає ні знань, ні старанності. Тому 6-7 то в моєму розумінні «слабенько», а не «нормально»