ЛеньГуглить_правда• сегодня в 13:40

Влітку шкіра ідеальна, рівна, без прищів, зволожена

З жовтня починається: сухість, лущення, тон нерівний. Рутина та сама. Клімат у квартирі той самий. Міняю крем на жирніший не допомагає. Хто розібрався, що реально робити з шкірою в перехідний сезон?
Смайлик• сегодня в 13:42
Піллінги курсами і буде супер.
А загалом у всіх шкіра осінню і зимою виглядає гірше і це логічно.

Дуболом• сегодня в 13:45
Якщо з жовтня, то опалювальний снщон може давати такий ефект. І потрібен зволожувач повітря, та захисні засоби від холоду та вітру для вулиці
Флюорография гуся• сегодня в 13:46
У вас хоть летом нормальная))) я круглый год над ней с бубнами
Не обижаюсь• сегодня в 13:47
Удалено администрацией...
Харчовий тріль• сегодня в 13:49
Ответ дляНе обижаюсь
Удалено администрацией...
Сдерите*
Не обижаюсь• сегодня в 13:49
Ответ дляХарчовий тріль
Сдерите*
+
Міні-бікіні• сегодня в 13:50
Це внаслідок клімату. Поки я жила в Україні, в мене теж була шкіра постійно суха, були якісь лущення взимку, була холодова алергія на руках. Ще до війни я приїхала до Європи, до теплого клімату, і це все зникло. Завжди зволожена класна шкіра. Але тут інша проблема - тут сохне волосся, тому що дуже мінералізована вода, а в Києві такого не було.

Бешене сарі• сегодня в 14:21
Ответ дляФлюорография гуся
Аналогично. Дикие деньги на уход спускаю, знаю все активы и правила их применения, знаю про восстановление барьера, и...вот снова лоб обсыпало. Нос жирный. А под глазом шелушение