Пасти Ла• 2 часа назад
Що потрібно купити першачку?
Дівчата, напишіть будь ласка що буде конче необхідне дитині в першому класі, а що б ви не радили купувати?
Марс атакує• 2 часа назад
не радила б купувати все одразу наперед. ну або мінімальні упаковки (олівці, фломастери, фарби, пластилін). наразі вся канцелярія є у вільному доступі, не варто купувати багато одразу. з досвіду з двома дітьми навіть половини того вони не використають, а будуть весь час то новий зошит хапати, то ’чисті’ фарби.
взагалі, оці ’збори’ в школу - це трішки з радянських часів. одяг - дізнаєтесь в школі, які порядки і в чому діти ходять. в більшості випадків це звичайний одяг і взуття, нічого особливого.
ХаДиДиШь• 2 часа назад
Все что вам надо скажет учитель, лишнего не берите, канцтовары открыты круглый год) Рюкзак берите более легкий, каркасные тяжелые. Кроссы на липучке, если с шнурками проблема. Брюки, рубашка - по 1 шт чисто на линейку и какой-то праздник. Вышиванка (часто берут б/у) нужна пару раз в год, но в принципе не обязательна к покупке. В остальное время все в штанах/джинсах/поло/лонгах ходят.
Плету интриги• 2 часа назад
раджу купувати рюкзак, пенал, олівці прості і кольорові, ручки кулькові, ланч бокс, вишиванку.
Зошити не купуйте поки вчителька не скаже які. Фізра - звичайні штани і футболка. Кросівки па липучках, якщо не вміє шнурувати. І взагалівсе взуття на липучках, а то буде вчителька по пів години зав´язувати і вас проклинати.
ХаДиДиШь• 2 часа назад
Кстати, сейчас почти везде пишут ручками-стирачками, поэтому обычные можете не набирать, корректор тоже лишний в этом плане)
Плету интриги• 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
У нас згагалі всі пластиліни, фарби, альбоми, кольоровий папір, папка для трудів купував батьком , зберігалося в школі, дуже зручно.
ХаДиДиШь• 2 часа назад
По канцтоварам ждите указаний учителя, потому что нам сказали купить воздушный пластилин, а не обычный, т.к. он не пачкает парту, одежду, руки и т.п. Тетрадки возьмите по 5 шт в клетку и косую на 12л на первое время. Потом докупите.
Малая Налегке• 1 час назад
сейчас дефицита нет, купите рюкзак, все остальное дадут список нужных канцтоваров и купите
Пасти Ла
• 1 час назад
Ответ длянеДодекаэдр
Удалено администрацией...
Десь так, але...• 1 час назад
Максимально удобную одежду-обувь для снять-надеть самому. Удобный (легкий) рюкзак.
Стигла полуниця• 1 час назад
Вам в школі дадуть перелік канцтоварів. Я купувала чітко по списку, потім потрохи докуповувала протягом року
Стосовно взуття та одягу, то теж в школі скажуть, чи є якісь вимоги. Якщо ні, то 3 пари штанів або джинсів, сорочки поло, светри та кардигани. Я прихильник того, щоб у дитини була 1 вишиванка, як мінімум 1 біла сорочка. А там вже дивіться по ваших можливостях. Взуття зручне, як зазвичай купуєте + 1 пара кросівок для фіз-ри, і ця ж пара може бути в якості змінного взуття
Стигла полуниця• 1 час назад
Ответ дляХаДиДиШь
В нашій школі є вчителька, яка категорично проти ручок пиши-зтирай, вона за те, щоб закреслювати і писати правильно. Тому краще дочекатися батьківських зборів та придбати все по списку
Більш менш• 1 час назад
Рюкзак, я брала каркасний, так важчий за звичайний але дитині він був зручний, ось закінчує другий клас будемо замінювати на інший. Одяг, взуття на кожен день і на зміну для фізкультури, вишиванка. Канцелярію багато не набирала, по 10 зошитів в клітинку і в косу, олівці, фарби, лінійка, ручки. Що треба буде докупите
Пасти Ла
• 1 час назад
Ответ длянеДодекаэдр
Удалено администрацией...
Пасти Ла
• 1 час назад
Ответ длянеДодекаэдр
Удалено администрацией...
неДодекаэдр• 1 час назад
Ответ дляПасти Ла
Удалено администрацией...
зачем твою личинку в школу отправлять? оно ж такое как ты будет, тупое и примитивное. Першачок