Краля-Галя• Изменено сегодня в 10:04

Почему они ходят в масках без опознавательных знаков?

Вопрос к знатокам. Насмотрелась на бусификации лично с лихвой. Почему военные, которые этим занимаются ходят в масках и часто без опознавательных знаков? Это разве не признак того, что эти люди занимаются незаконными похищениями? По городу их с полицией на каждом шагу. В ЖК у нас просто прописались, как собаки кидаются уже на всех мужиков. Разве нормально это, когда военные в масках избивают мужчин и тянут их в бус? Ну как так то? Неужели всех всё устраивает? Такого в мире нигде нет, мы единственные вышли на высочайшую ступень беспредела и задали новую планку
Володарка мрій• 2 часа назад
Ответ дляКоханозадовільна
Дивіться, я частково вас розумію - дійсно, треба кимось міняти, треба люди щоб ця холєра не повзла далі, бо нас всіх того, але ж не таким чином військо набирати! Яка сила в чоловіка, якого запхали в окоп? Ніякої! Хлопці не хочуть таких брати, він не замотивований, він не підстрахує чи ще щось у критичному випадку. Треба міняти шось, бо це не вихід зовсім
Так ніхто насправді не хоче! Тоді що робити?

Володарка мрій• 2 часа назад
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Ротяка то в тебе, шльондра рашиська. Не насосалося ще рашиськи вонючих зуїв. Іди ще пососи, прошмандтовка
Коханозадовільна• 1 час назад
Ответ дляВолодарка мрій
Міняти підхід. Я ж не по цій справі, є люди які знають що можна зробити, нехай роблять
Володарка мрій• 1 час назад
Ответ дляКоханозадовільна
А, ну ясно. А я вам скажу, що ніхто не хоче воювати, ніхто не хоче кидати роботу, ніхто не хоче їхати від сім´ї, дітей, ніхто не хоче ризикувати своїм здоров´ям і життям! То який вихід? Хто і що має придумати, якщо на фронті потрібні люди? Чому хтось має роками воювати і не бачити родину і нормального життя, а хтось тусить по ресторанам, спортзалами і курортам?
Коханозадовільна• 21 минуту назад
Ответ дляВолодарка мрій
Ну чого ви розписуєтеся про всіх? Я працюю в міжнародній компанії, Київ. Багато хлопців пішли і ніхто не планує до закінчення війни повертатися, бо вони боронять коаїни заради своїх дітей! І таких багато серед мого оточення! Є і бусифіковані, є і зниклі, є хто дійсно не хоче, але ті, хто хоче їх багато!
Пишущаяся• 15 минут назад
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...
Пишущаяся• 15 минут назад
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...

Пишущаяся• 13 минут назад
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...
Володарка мрій• 11 минут назад
Ответ дляКоханозадовільна
З військової частини свого чоловіка не знаю жодного такого
Володарка мрій• 11 минут назад
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Послідуй своїй пораді хуєсоска кацапська
Володарка мрій• 10 минут назад
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Я так розумію ти своїй мамці вже купило, вже стоїш в черзі за ліками для своєї хворої голови? Може в лікарню ляжеш, підлікуєшся?
Пишущаяся• 10 минут назад
Ответ дляВолодарка мрій
мурло опешне. ізиді. дешева голіма курка, відсомкич у собаки Князя Притули
Володарка мрій• 3 минуты назад
Ответ дляПишущаяся
Ти не відволікайся від сосання смердючих кацапських хуїав а то ще вдавишся чи між зубів застрягне