Краля-Галя• Изменено 12 мая в 10:04
Почему они ходят в масках без опознавательных знаков?
Вопрос к знатокам. Насмотрелась на бусификации лично с лихвой. Почему военные, которые этим занимаются ходят в масках и часто без опознавательных знаков? Это разве не признак того, что эти люди занимаются незаконными похищениями? По городу их с полицией на каждом шагу. В ЖК у нас просто прописались, как собаки кидаются уже на всех мужиков. Разве нормально это, когда военные в масках избивают мужчин и тянут их в бус? Ну как так то? Неужели всех всё устраивает? Такого в мире нигде нет, мы единственные вышли на высочайшую ступень беспредела и задали новую планку
Володарка мрій• 12 мая в 12:02
Ответ дляКоханозадовільна
Дивіться, я частково вас розумію - дійсно, треба кимось міняти, треба люди щоб ця холєра не повзла далі, бо нас всіх того, але ж не таким чином військо набирати! Яка сила в чоловіка, якого запхали в окоп? Ніякої! Хлопці не хочуть таких брати, він не замотивований, він не підстрахує чи ще щось у критичному випадку. Треба міняти шось, бо це не вихід зовсім
Так ніхто насправді не хоче! Тоді що робити?
Володарка мрій• 12 мая в 12:03
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Коханозадовільна• 12 мая в 12:38
Ответ дляВолодарка мрій
Міняти підхід. Я ж не по цій справі, є люди які знають що можна зробити, нехай роблять
Володарка мрій• 12 мая в 13:10
Ответ дляКоханозадовільна
А, ну ясно. А я вам скажу, що ніхто не хоче воювати, ніхто не хоче кидати роботу, ніхто не хоче їхати від сім´ї, дітей, ніхто не хоче ризикувати своїм здоров´ям і життям! То який вихід? Хто і що має придумати, якщо на фронті потрібні люди? Чому хтось має роками воювати і не бачити родину і нормального життя, а хтось тусить по ресторанам, спортзалами і курортам?
Коханозадовільна• 12 мая в 13:56
Ответ дляВолодарка мрій
Ну чого ви розписуєтеся про всіх? Я працюю в міжнародній компанії, Київ. Багато хлопців пішли і ніхто не планує до закінчення війни повертатися, бо вони боронять коаїни заради своїх дітей! І таких багато серед мого оточення! Є і бусифіковані, є і зниклі, є хто дійсно не хоче, але ті, хто хоче їх багато!
Пишущаяся• 12 мая в 14:02
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...
Пишущаяся• 12 мая в 14:02
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...
Пишущаяся• 12 мая в 14:04
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...
Володарка мрій• 12 мая в 14:06
Ответ дляКоханозадовільна
З військової частини свого чоловіка не знаю жодного такого
Володарка мрій• 12 мая в 14:06
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Володарка мрій• 12 мая в 14:07
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Пишущаяся• 12 мая в 14:07
Ответ дляВолодарка мрій
Удалено администрацией...
Володарка мрій• 12 мая в 14:14
Ответ дляПишущаяся
Удалено администрацией...
Г@Л@В@ломка• 12 мая в 15:43
Ответ дляКурочка-чубаточка
увы, все в рамках закона
бред конечно
В рамках закона балаклава запрещена
Курочка-чубаточка• 12 мая в 15:44
Ответ дляГ@Л@В@ломка
В рамках закона балаклава запрещена
Супер. И кому это можно предъявить?
Г@Л@В@ломка• 12 мая в 15:45
Ответ дляКурочка-чубаточка
Супер. И кому это можно предъявить?
Никому.
Опознать невозможно.
Концы в воду.
Опознать невозможно.
Концы в воду.
Курочка-чубаточка• 12 мая в 15:46
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Никому.
Опознать невозможно.
Концы в воду.
Опознать невозможно.
Концы в воду.
Моего заламывали с открытыми лицами
Без полиции
Толку от опознания
Без полиции
Толку от опознания
Г@Л@В@ломка• 12 мая в 15:47
Ответ дляКурочка-чубаточка
Моего заламывали с открытыми лицами
Без полиции
Толку от опознания
Без полиции
Толку от опознания
Смотрела как тцкун стрелял в спину убегавшему парню.
Потом наклонился и собрал гильзы.
Полиция стояла рядом.
Вот где уже полный трешак.
Они за одно. ОПГ
Потом наклонился и собрал гильзы.
Полиция стояла рядом.
Вот где уже полный трешак.
Они за одно. ОПГ
Курочка-чубаточка• 12 мая в 15:47
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Потом наклонился и собрал гильзы.
Полиция стояла рядом.
Вот где уже полный трешак.
Они за одно. ОПГ
Потом наклонился и собрал гильзы.
Полиция стояла рядом.
Вот где уже полный трешак.
Они за одно. ОПГ
О том и речь