Одні думки• сегодня в 12:57
Чи це зрада?
Нам з хлопцем по 22 роки. У стосунках вже півтора роки, з яких рік він живе зі мною в іншій країні. Як то зазвичай буває, коли тільки знайомились - запитували один одного про минулі стосунки ( це було помилкою). Коли він переїхав до мене в іншу країну, одразу почалися сварки. По більшій мірі починала їх я, через мої не пропрацьовані проблеми та травми. Після минулих стосунків в мене є страх бути обманутою. І ось ці сварки не стихали в одного разу він написав своїй колишній. По його словам там нічого такого не було. Він просто запитувався як в неї справи, як робота. Далі я зробила велику помилку, чим і понизила себе в її і його очах, а її его підкормила - я поспілкувалась з нею. Вона по суті сказала теж саме, що нічого такого він не писав, але пропонував подзвонити (з його слів він таке не пропонував). Дівчина усміхнулась, сказала що не треба її в це втягувати і сказала що заблокує його (спойлер: вона цього не зробила). Через певний час, можливо місяць, ситуація повторюється. Вона мені пише і питає чи ми з ним розійшлись, на що я питаю «а що?». Вона каже що він знову їй написав. Знову таки, нічого в тій переписці з його і її слів не було. Мені було дуже важко його пробачити. Я намагалась поговорити з ним, спитати чи було б йому легко на моєму місці, що довіра втрачена і так далі. Вона ще намагалась якось раз проявити до нього увагу, знаючи що він зі мною, але він її проігнорував. Вже як майже рік подібних інцидентів не було, але з памʼяті це викреслити не можу
ЛісАпетная• сегодня в 13:09
Господи.які дурні дівчата. 22 р. Молода, гарна. І вже з купою комплексів. Вам треба думати не про сумісне проживання і виконувааня обов´язків жінки в 22 р( навіщо цей гемор??), а про свою освіту,своє становлення як особисості. Від вас усі чоловіки будуть тікати,як від чорта, бо ви невпевнена,закомплексована, нав´язлмва, підозріла. . Навіщо вам оце проживання з чоловіками? Заміж він вас не бере. Стосунки херові. Навіщо ви витрачаєте час на лівого чувака???займайтеся собою,своїм розвитком. Ви з собою не можете розібратися, а ви ще створюєте інвалідні стосунки. От прямо треба жити в 22 роки? Така вже необхідність? Будь вільною, освіченою.тоді і хлопець відповідний з´явиться. Яка сама таке й недолуге притягуєш. От прямо треба кликати його жити. Навіщо? Він вам хто? Чоловік? Тут чоловіків покидали і повиходили заміж в інших країнах за місцевих. Живуть як у бога за пазухою. А цепоклмкала, гризеться з ним і місце ваеантне зайняте. Якийсь би гврний хлопкць познайомився, так цей сидить на голові
Коплю на груди• сегодня в 13:04
у вас навязчивое поведение, нельзя так влазить в чужое пространство, даже будучи в отношениях. это ничем хорошим не закончится, и вечно он ваши выбрыки терпеть тоже не станет
ХвостПистолетом• сегодня в 13:05
Зрада всё, что вы обговаривали с партнёром в начале отношений. Если вы изначально с ним вместе договорились, что переписки с противоположным полом считаются изменой, то измена, если не договорились - значит нет. А вообще вам к психологу и только потом заводить отношения.
Не соромлюсь• сегодня в 13:06
Это у вас проблемы
Вы ещё и позоритесь и втягиваете во все это посторонних людей
Ужас
И год об этом всем думаете…
И кстати почему ваш парень не может пообщаться со своей бывшей? Узнать как у неё дела
Он вообще «имеет право» хоть с кем-то разговаривать?
Ужас
И год об этом всем думаете…
Бавовнятко• сегодня в 13:13
В чем вообще проблема переписываться с бывшими? Знакомые друг другу люди. Или он ей фото своего члена скидывал?
Юпитерная• сегодня в 13:14
Ответ дляНе соромлюсь
Это у вас проблемы
Ужас
И год об этом всем думаете…
Ужас
И год об этом всем думаете…
На месте той барышни я б уже вмешалась в отношения и спасала пацана от больной на голову
Бавовнятко• сегодня в 13:14
Ответ дляСиниця у спідниці
Лікуйте голову. Далі буде гірше
Лучше и не скажешь.
Юпитерная• сегодня в 13:14
Ответ дляБавовнятко
Она его видела
Сомневаюсь что он сильно изменился за 2 года:)
Ну що ви, мамо!• сегодня в 13:26
Найбільше про що шкодую про заміжжя в 22 роки але це було в совку а зара треба бути придурком щоб іти заміж в 22
Бавовнятко• сегодня в 13:29
Ответ дляЮпитерная
Она его видела
Ну так на европейских харчах, знаете ли, мог и измениться)))
Всім шампаньського• сегодня в 13:41
Ответ дляЛісАпетная
А если уже двое детей есть. Муж ушел. Как быть дальше?мне 24
Юпитерная• сегодня в 13:51
Ответ дляБавовнятко
Поверьте - нет
Я с мужем 3 года за границей - все тоже самое:)))
Юпитерная• сегодня в 13:51
Ответ дляВсім шампаньського
Дальше изучить матчасть как предохраняться
Это #1
Всім шампаньського• сегодня в 13:52
Ответ дляЮпитерная
Это #1
Спасибо за совет. Но я и так с больной репродуктивной системой и 2 беременности стимулировали гормонами.
ЛісАпетная• сегодня в 14:13
Ответ дляВсім шампаньського
искать ответсвенного парня,с которым можно построить семью. я в 40 нашла и вышла и у вас есть возможность.
а вы, автор,на ус мотайте , чтоб как тут в 24 года не сидеть разведенной с двумя детьми. Замуж не напасть,лишь бы замужем не пропасть. Не спешите замуж и жить. Проверяйте мужчин.
ЛісАпетная• сегодня в 14:16
Ответ дляНу що ви, мамо!
і жити теж. і почепити собі на голову обов´язки жінки-кухня,прання,прибирання. по суті вкрасти в себе молоді безтурботні роки і замінити їх магазинами,кухнею,побутом. як-не-як а йому треба готувати.- м´ясо і т.д. на салатику і йогрту він не буде сидіти.секс можна мати і без сумісного проживання
ЛісАпетная• сегодня в 14:18
я вийшла в 23. дурна. розвелася в 29. не чіпляйте собі на голову передчасно обов´язки того ким ви не є - жінки. бо тільки чоловікам добре- секс,побут.жінгка і ноль відповідальності.
Дитино, дитино - став себе на перший план і вчися відфільтровувати отаких кадрів. Я добре розумію як хочеться любові і когось поряд, але не женіться за форматом ’аби з ким’. Хоч всі ваші помилки це ваш досвід і біль - то маєте загартовуватися. З часом навчитеся бачити лайно від діамантів. Але чи треба вам зіпсована психіка і сльози? У вас молодість, енергія, дайте їй гарне русло. І достойні хлопці ще будуть