ЖующаЯКонфету• сегодня в 15:08
Кто подбирал контрацепцию и понял, что на фоне таблеток или спирали меняется
не только тело, но и характер?
А я кумедна• сегодня в 15:10
Ответ дляДа Щас же
У меня спираль не гормональная, ничего не меняется
Аналогично
Пані з калабані• сегодня в 15:35
Мені таблетки не підійшли . Впало лібідо(зовсім) , апатія до всього зʼявилась , депресивний стан
Відірву та викину• сегодня в 15:35
Звісно можливі зміни, але зазвичай це позитивні зміни: проходить ПМС, перші прояви перименопаузи. Хіба це погано?
ЭтаваНиМожетБыть• сегодня в 17:51
Ответ дляПані з калабані
У мене те саме було.
Лікар три препарати пробувала мені призначити, так і не змогли з нею підібрати :(
А ця ж лікар моїй подрузі з першого разу підібрала.