Инфотуфелька• 2 часа назад
Какие отели недорогие и хорошие на Солнечном берегу?
Я б такое не носила, но продаю• 2 часа назад
Саме в готелі там не була, були в апартаментах.
Хоча було гарно і недорого, готувати їсти я втомилася (діти ще малі були).
Пізніше там були у таборі, теж непогано, але табір надто переповнений і я б вдруге туди не поїхала.
Гореотума• 1 час назад
Мичковскую посмотрите в инсте. Она туда ездит. Вроде не плохие апартаменты
ЛисичкаСестричка• 1 час назад
Ответ дляГореотума
Нахрена на нее смотреть,на эту каракатицу и явно она не бюджетно отдыхает
Пекельнi Борошна• 1 час назад
Хризантема отель. Но сам санни бич такая помойка, я бы туда в принципе не ехала
Сегодня я не я• 1 час назад
Мы были в 24 году с детьми в Planeta Hotel неплохой не дорогой отель , но сама Болгария не зашла от слова совсем
ЛисичкаСестричка• 1 час назад
Ответ дляГореотума
+ дорога и питание
Я вже декілька років поспіль відпочиваю на Сонячному, я задоволена
Знімаю апартаменти, щоб було дешевше враховуючи, невеликі фінансові можливості (наприклад місяць студія на 2-3 людини - приблизно 700 евро, якщо на більш короткий період, то рахують вже більшу ціну (наприклад 14 днів близько 400-450 евро) Болгари намагаються здати відразу на довгий період 1-2 місяці, в ідеалі на цілий сезон сезон (3-4 місяці) Якщо є питання, пишіть в приват (в прицинципі якщо цікавлять апартаменти, то можна організувати компанію і зняти на тривалий період (наприклад хтось з 20.06-01.07, хтось з 1.07-14.07 і так далі…)