Хи хи, ну ну• 12 мая в 23:32

Мій чоловік дивно поводиться з моєю молодшою сестрою. Я вже не знаю, що думати

Заховалась зараз на кухні, сиджу, палю і на душі у мене тривога.
Молодша сестра останні півроку живе з нами, я її старша на 10 років. Їй 25.
Моєму чоловікові 38.
Ми з ним разом з початку повномасштабного, а сестра одразу поїхала закордон, тому так вийшло, що вони незнайомі очно.
Вона повернулась до Києва, працює за 35 тис, квартиру немає з чого знімати.
Що конкретно мене непокоїть:
Мій чоловік. Його поведінка.
Каті стало занадто багато у нашому житті.
Живе в окремій кімнаті, той хай живе.
Але моєму чоловікові обов’язково треба її зачепити і розмову перевести на неї. Пожартувати, зачепити. Ладно раз, два, але це дуже часто почало повторюватись.
Прощає їй всі косяки, наприклад, терпіти не може недоглянутість у зовнішності. Вона сиділа з крихтами у волоссі , він просто мʼяко указав їй. Не любить коли йому грубіянять, але їй пробачає, хоч сестра і гостра на язик. Ще й виправдовується.
Помічала флірт. Не прямий з компліментами, але те, що він звертає увагу, це очевидно. ʼКатя, так приємно, коли ти мене хвалишʼ, ʼчому хвилюєшся, мене побачила?ʼ, ʼКатя а ти принципово не робиш те що я прошу?ʼ, ʼКатя, я теж така ж людина як і тиʼ, ʼта був сумний бо тебе не булоʼ (типу жарт) , ʼКатя нас не балує, он хліб вчорашнійʼ (тільки Катя ж у нас його купує)
Йдемо кудись в магазин, він завжди біля неї. Наче вони парочка, а я збоку.
Говорить якусь дурню, аби її розсмішити.
Просто виставляє себе ідіотом.
Людина працює на керівній посаді, на хвилиночку.
Посміхається коли її бачить.
Коли ми з ним сидимо у вітальні, вона заходить, він звертає всю увагу на неї - сидить дивиться. Все. Мене не існує.
Люблять перетирати питання, яке можна вирішити двома фразами півгодини.
Він хвилюється коли бачить її.
Шукає приводи поговорити, зачепити.
Часто помічала як він близько підходить до неї, сидять говорять він торкається її руки (не передає щось, а просто бере і торкається руки).
Копіює її манеру мови, жести.
Говорить повну маячню з нею , збивається , забуває що хотів сказати коли вона дивиться на нього.
Типу випадково проїздить повз її роботи ввечері.
Коротше, з одного боку можна описати на дружелюбність, але не все так чисто. А може і я панікер - у мене є діагностований тривожний розлад.
Треба ваша думка.
Подруги на моє питання мовчать.
Зробіть вибір:
вже голосів: 111
Щось не чисто
Ти панікерка
Синди Кроуфорд• 12 мая в 23:34
Подруги никогда не смолчат
Так спалились 🥱

Марс атакує• 12 мая в 23:35
Уже было
В этот раз и покороче можно было насочинять
автор Хи хи, ну ну • 12 мая в 23:36
Ответ дляМарс атакує
Уже было
Жіночка, в кого було? У мене одна сестра
Марс атакує• 12 мая в 23:36
Ответ дляХи хи, ну ну
Женщина, там ясно как пень, что речь идёт про вашу тему.
Капитошечка• 12 мая в 23:37
Ответ дляМарс атакує
Уже было
Да,один в один.И шо до сих пор делает та Катя у них дома?)))
Звоночек• 12 мая в 23:38
Подруги вам не подруги.
Вы детей как делать собирались? Полгода у вас в хате кто-то сидит, а у вас часики тикают
Love_Love_Love_• 12 мая в 23:39
А Катя трахається з вашим мужиком?

Звоночек• 12 мая в 23:39
Ответ дляLove_Love_Love_
А Катя трахається з вашим мужиком?
Если квартира иво, то точно трахается
Love_Love_Love_• 12 мая в 23:42
Ответ дляЗвоночек
Если квартира иво, то точно трахается
Навіть якщо не иво, то по любе треба щоб чпокалась, ну не може здорова жінка жити без сексу🤷🏼‍♀️
Звоночек• 12 мая в 23:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Секс она и так найдет, а квартиру нахаляву нет
Соня-сонятко• 12 мая в 23:48
Флірт неприкритий. Колись сама була об´єктом зі сторони маминого другого чоловіка і чоловіка тьоті - то руку зайвий раз покладуть, то поглядом проведуть, то в загальній розмові звертаються до тебе, от всякі такі дрібничка, на які юна я не звертала уваги, а зараз от складається картина. Але, от ще доповню, чоловіки часом просто люблять розпушити хвіст не маючи при цьому конкретних намірів.
ВерСаСе• 12 мая в 23:46
Пусть сестра живёт отдельно.Почему она вообще с вами ? Это не дело
Знову Я• 12 мая в 23:46
Ну, дві самки на одній території, одна молодша. Тут чисто закони природи. Сестрі не треба з вами жити.
Миззери• 12 мая в 23:47
Выселяйте ее , не гарантия что чпокатся не будут но хотя б не у вас перед носом
автор Хи хи, ну ну • 12 мая в 23:48
Ответ дляСоня-сонятко
І що далі
Миззери• 12 мая в 23:48
Когда кажется то это не кажется
Золотое правило
Миззери• 12 мая в 23:50
Ответ дляВерСаСе
И судя по всему на постоянно , раз зп маленькая
Это плохо для автора закончится если она конечно не тролль
Соня-сонятко• 12 мая в 23:50
Ответ дляХи хи, ну ну
І що далі
Я доповнила, що це може бути просто розпушуванням хвоста. Бо в моєму випадку конкретних натяків не було, і мене старші чоловіки в принципі не цікавили. Але якщо Вас це турбує, то хоча б поговоріть з сестрою здалека.
Біле пальто• 12 мая в 23:54
Ответ дляСоня-сонятко
Нездоровая херня. Отселяйте сестру. Хотя судя по всему, мужик у вас ненадежный, не сестра так другая появится.
Ой, сорян, хотела автору ответить, ответила вам

автор Хи хи, ну ну • 12 мая в 23:54
Ответ дляМиззери
І чим же це може закінчитися
Миззери• 12 мая в 23:56
Ответ дляХи хи, ну ну
І чим же це може закінчитися
Ну давайте выключайте логику , я в вас верю , вы догадаетесь )
Ну или чего вы опасаетесь когда ситуацию описываете ?
Миззери• 12 мая в 23:56
Ответ дляБіле пальто
Не понимаю почему сестра не может арендовать комнату , ничем не отличается от того как живет , и не особо дорого
автор Хи хи, ну ну • 12 мая в 23:59
Ответ дляМиззери
Думаєте вставить їй?
Біле пальто• 13 мая в 00:00
Ответ дляХи хи, ну ну
Думаєте вставить їй?
Кто-то из вас с мужем ей явно вставит. Не вы, так он
Миззери• 13 мая в 00:20
Ответ дляХи хи, ну ну
Думаєте вставить їй?
Не известно привлекает ли он ее
Но риски есть , ну или как минимум будет с вами в сексе ее представлять
Оно вам надо ?
ВерСаСе• 13 мая в 00:21
Ответ дляМиззери
35 тысяч это не маленькая зп, можно квартиру снимать
tereska• 13 мая в 00:26
Закінчиться все вашими сльозами: і чоловіка загубите, і сестру - прийдеться вже вам шукати нове житло. Починайте приглядатися до цін, щоб до роботи поближче було.
Замулена ріка• 13 мая в 00:29
А в сестри коханий є, хлопець, мужчина? Не факт, що ваш чоловік їй цікавий. Від жінки також багато чого залежить, від планів жінки
Перша скрипка• 13 мая в 00:43
Така трольна тема, а всі кинулися відписувати. Тільки тепер тут Катя і чоловік, а раніше була колега і чоловік-начальник)))
автор Хи хи, ну ну • 13 мая в 00:53
Ответ дляЗамулена ріка
Немає нікого