Патика-мотика• 13 мая в 13:59

Раковина в гостьовий туалет

Дівчата, потрібен ще чийсь розум. В гостьовому туалеті планувала зробити настільну раковину-чашу, під неї замовити тумбу. Як на фото 1-2. Але це стільки рухів треба, в плані і сантехніки, і меблярі. А головне, не дешево все, + там тільки мити руки будемо.

Тому, виникла ідея, чи не поставити підлоговий умивальник, плиточник закінчить роботу, умивальник прикріпили і все. Не потрібно чекати ту тумбу, придумувати як її вішати. Фото 3-4.

В обидвох варіантах є свої +-
Площа дозволяє, шафи та полиці для побутового будуть за інсталяцією та поряд в шафці.

Ще залишається варіант фото 5, просто ,без витребеньок. Але хочеться щось сучасне та стильне.

Проголосуйте, аргументуйте чому той чи інший варіант.
Зробіть вибір:
вже голосів: 45
1-2, з тумбою знизу
3-4, підлогова раковина
5, і не випендрюватися
Результати
автор Патика-мотика • 13 мая в 14:42
Ответ дляТа легко!
Видела все варианты ’ в быту’. С настольными чашами- самый не практичный. Остальное зависит от ваших финансов. Тут вам никто не подскажет.
З підлоговими теж бачили? Які мінуси?

Сметчица• 13 мая в 14:43
я бы 3-4, стильно и красиво
автор Патика-мотика • 13 мая в 14:45
Ответ дляСметчица
я бы 3-4, стильно и красиво
Дякую, хоч ви мене підтримали
Скорая помощь• 13 мая в 14:50
и мне 4-3 нравиться, просто и со вкусом!
жінка незаміжня• 13 мая в 14:53
у нас как на фото 5. В том туалете и так места почти нет, еще тумбу ставить
В кого тако було• 13 мая в 14:53
Підлогові займають багато місця
Є більша площа для миття
А накладні дуже не зручні
Обнемашечка• 13 мая в 15:01
Ответ дляСосиска_Втесте
Перед тем как троллить на тему ремонта - хоть на экскурсию в тот же эпицентр сходите)
https://epicentrk.ua/ua/shop/tumby-dlya-vannoy-kom...
Сами бы сходили.

Обнемашечка• 13 мая в 15:03
В наполном умывальнике какой доступ к трубам? Красиво - это хорошо, но не должно быть сложного демонтажа, если что-то понадобиться починить/поменять/почистить.
Я за последний вариант.
автор Патика-мотика • 13 мая в 15:08
Ответ дляГуляю босоніж
хорошо, какие цены вы видели? тубма стоит под заказ с хороших материалов у хорошего мастера (на виар едьте выбираете, даете мастеру, он собирает, у них там скидки) от 5 тыс грн до 8 сейчас наверное, ну максимум 8-9 выйдет, подключение простое, заморачиваться не надо будет сантехнику. Если даете чертежи мастерам виар, выйдет еще дешевле\
тот цокольный умывальник я вижу цены от 19 тыс грн, а это еще плюс доставка и не каждый мастер сможет подключить, там внизу наверняка сложное подключение, а если кран из стены то это еще +10 тыс грн на ремонт минимум только за краны в стене
Ось шукаю, варіанти є, останній по формі мені подобається
автор Патика-мотика • 13 мая в 15:09
Ответ дляОбнемашечка
Я за последний вариант.
Це ще не знаю. Треба дивитися. Кріпиться до стіни
Галя-краля• 13 мая в 15:27
Я за останній варіант.
Ніхто з гостей не буде заглядати вам у тумбочки. Так, є і такі гості.
Ніхто не буде спотикатися і битися колінами об умивальник до підлоги.
автор Патика-мотика • 13 мая в 15:32
Ответ дляГаля-краля
Я за останній варіант.
Це ви мене обламали на рахунок спотикання
Гуляю босоніж• 13 мая в 15:37
Ответ дляПатика-мотика
ой, ну эти совсем не ’але’... тогда уже лучше классику на 5м фото, более современно выглядит. Я думала вы про цилиндры как на ваших фото в старпосте красивые