Реанимация• 13 мая в 15:49

Ітак бойлер

От розкажіть мені будь ласка.
Довго немає гарячої води, зважилась на бойлер. Звідси питання: лічильників у мене немає ні на яку воду, ніде, поставити нереально-труби в стінах, довбати плитку ніхто не буде, ну і потім же видон був би не той.
То це як бути...коли немає гарячої води-я вмикаю бойлер і користуюсь (ванна кімната). Коли воду дали-я його виключила і користуюсь водою тец. Є ще такі як я?
Це по одному боку. (бо квартира на два боки), то на кухні так і буде холодна вода, поки тец не включить. Правильно?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 мая в 16:14
поставте лічильники. а на них неодимові магніти. і ляпайтесь досхочу. і гарячою і холодною. малюйте 2-3 куба холодної і на тому все.

Мальчижка• 13 мая в 16:14
Ответ дляЧесно брешу
Ситуаціїї бувають різні, якщо прям нікуди чіпляти і труби всі сховані, то як варіант. Вам не вигдіно, комусь нормально, зате вода тепла буде.
Коли всі труби сховані, а якщо щось сталося з трубою в стіні? Давно є зємні панелі під труби
Чесно брешу• 13 мая в 16:17
Ответ дляМальчижка
Це коли один стояк, в основному так. Але бувають такі планування, що кухня і ванна по різних стояках( тоді допустім два водомірт
и на холодну, два водоміри на гарячу)
Так, бувають, ну то це ж не від кількості кранів в квартирі залежить , а від розташування санвузлів, кухні, стояків.
Мальчижка• 13 мая в 16:19
Ответ дляЧесно брешу
Колись давно моєму чоловікові робили ремонт і сховали труби під плитку, все наче нормально. Але не поміняли зразу стояк каналізації і прийшов час стало протікати... Демонтували все, переробояли , тепер зємні панелі. То все ще до мене було, я б таке не дозволила. А переробляти мені, під моїм контролем, переробляти гірше, ніж робити з нуля.
Намазюкана нішою• 13 мая в 16:24
Автор, вам все равно нужно будет немного долбать стены до стояка воды.
Когда нет горячей воды, вам надо будет перекрыть подачу горячей воды (которой нет) на кран и открыть кран который гонит воду от холодного стояка к бойлеру и от бойлера к крану.... надеюсь понятно)
Т.к. стояки на ванну и кухню разные, то надо два разных бойлера... долбать пол и прокладывать линию от одного бойлера на кухню не имеет смысла, проще купить маленький отдельный бойлер.
автор Реанимация • 13 мая в 16:26
Ответ дляНамазюкана нішою
Планую поки тільки в ванній бойлер. На кухні взагалі немає місця для такого
Намазюкана нішою• 13 мая в 16:33
Ответ дляРеанимация
под мойкой, на 15 л

7_кг_рыбы• 13 мая в 16:49
Ответ дляРеанимация
Так у кухонного размер мелкий. Под мойкой повесить и всего делов
Мальчижка• 13 мая в 17:05
Ответ дляРеанимация
Зазвичай встановлюють бойлер сумідній з кухнею кладовці
Мальчижка• 13 мая в 17:06
Ответ дляНамазюкана нішою
под мойкой, на 15 л
Або так, але що таке 15 л води, це всього лиш велике відро води...
Намазюкана нішою• 13 мая в 17:55
Ответ дляМальчижка
або так, або купляти ПММ
автор Реанимация • 13 мая в 18:07
Ответ дляНамазюкана нішою
або так, або купляти ПММ
Це посудомийка? Є таке)
Питання про вмивання та миття, я вже задовбалась каструлі носити собі та дитині, задовбалась з тазіка митись, а дитина взагалі у мене чистюля, два рази на день миється. А я хочу просто стояти під гарячим душем і думати про щось, балдіти, мріяти, а не оце все... Коротше, нерви мене покинули.
В ще питання до вас дівчата, скільки це займе часу, ну от як замовлю бойлер, а далі.. Бо якщо місяць, то може і воду вже дадуть...
автор Реанимация • 13 мая в 18:09
Ответ дляМальчижка
Немає кладовки
Намазюкана нішою• 13 мая в 18:14
Ответ дляРеанимация
Це посудомийка? Є таке)
ПММ, да, это посудомойка. Если она есть, то на кухне хватит бойлера на 15 л.
Установка бойлера с готовыми отводами/подводами до 2-х часов.
В вашем случае, может занять день... но надо смотреть по возможностям разводки труб и доступа к ним
На привозе• вчера в 15:40
Ответ дляРеанимация
А ще питання: гаряча вода від бойлера буде на два крани іти? У мене кран для умивальника і кран для ванни.
да, на два
стояк на ванную комнату один
На привозе• вчера в 15:41
Ответ дляЧесно брешу
Якщо проводка витримає- поставте проточник на кран.
и платите хуиллион гривен за эл энергию
Чесно брешу• вчера в 16:54
Ответ дляНа привозе
и платите хуиллион гривен за эл энергию
Або не платите, сидете з красівим ремонтом, трубами в стінах і холодною водою - тут вже все очевидно. Кожен приймає рішення виходячи зі своєї ситуації і можливостей. Моя ситуація- бойлер у ванній, хоч і не аби яка красота, бо в туалеті ніхто довбати ремонт вже не буде, зате у мене є тепла вода і я миюсь не в ’тазіках’. У сусідів надцятий рік - ждем гарячу воду, ми вже звикли до холодної. Ну то будь-ласка, я ж не проти.