Мелочунь• 13 мая в 17:17

Море

Минулого року їздила на море на 5 днів (фінансово було не супер, тому так), в Хорватію.
Цього року думаю про море і ось такі думки:
- сама виховую дитину і фактично зп в нуль (оренда квартири і тп), море може бути за рахунок попередніх заощаджень,
- в дочки починається астма, але більше тижня я точно не витягну море,
- Хорватія минулого року апартаменти, в яких ми проживали зараз в ціні *2, ну і бензин звичайно (ми їхали з Польщі авто).
Порадьте, чи їхали б в моїй ситуації на море. Дочці 9 років.
Крим мій• 13 мая в 17:18
В вашей ситуации люди ездят на речку. По месту

Лукава_Кiшка• 13 мая в 17:19
Не бачу сильного підвищення цін в Хорватії
Тому шукайте ще .
автор Мелочунь • 13 мая в 17:20
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тому шукайте ще .
чомусь апартаменти , куди їздила я в ціні вдвічі. але це я дивлюсь букінг в гривні
Плету корзинки• 13 мая в 17:21
Албанию не рассматриваете?
Брюнетка в Мармеладе• 13 мая в 17:22
Ми дивимось Болгарії, 5 днів це безтолкове море
Дама с заначкой• 13 мая в 17:22
Мы ездили на 10 дней, но дорога с детьми туда и назад уничтожает все удовольствие от отдыха, на 5 дней вообще не представляю зачем оно надо.
Поедьте с ней по Украине куда-то недели на 2. Посмотрите где ей климат подходит, может в Шаян.
Нервогенератор• 13 мая в 17:23
Протягуйте ніжки по одежині.
Навіщо випригувати зі штанів, знайдіть відпочинок по кишені. А краще витратити на діагностику, лікування астми

Удальонка• 13 мая в 17:25
Нащо на 5 днів через всю Європу, толку не буде.Спитайте в лікаря, може хвойні ліси краще, повітрям дихати.
Білочкой назви• 13 мая в 17:26
В санаторий с хвойным лесом на захидний ищите
Кукусик• 13 мая в 17:26
Ответ дляДама с заначкой
З астмою я свою возила в Кваси, дуже добре.
Просто каралева• 13 мая в 17:31
Якщо би я жила в Польщі з дитиною, у якої проблеми з верхніми дихальними шляхами, я би їхала наприкінці липня на 10-12 днів на польське узбережжя Балтійського моря в готель чи готельний комплекс із сніданками та своїм обладнаним пляжем. Гуляла би дитина і дихала унікальною сумішшю хвої та моря. І я би не випендрювалась на Порадниці поїздками в Хорватію, яку не можу собі дозволити.
Просто каралева• 13 мая в 17:34
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тому шукайте ще .
А Хорватії і не потрібно підвищувати ціни. Це і так найдорожча країна Адріатичного узбережжя. Там давно ціни, як в Італії та Греції з Іспанією. А подекуди - і вищі.
Привіт з ботойбіччя• 13 мая в 17:39
А мы чем можем помочь из Украины? Мне до Хорватии только добираться двое суток
Вкаблучках• 13 мая в 17:39
Да, їхала би, на Київське море, дитину з астмою по транспортах не тягала би задля 5 днів закордонного моря. Ви у Польщі, вам ближче до Хорватії, то їдьте
автор Мелочунь • 13 мая в 17:39
Ответ дляПросто каралева
Балтійське море холодне і по ціні таке ж, як і Хорватія.
по друге, в мене відпустка лише в кінці червня
автор Мелочунь • 13 мая в 17:40
Ответ дляВкаблучках
1300 км, тому 2 дні в одну сторону..
Меня не звали• 13 мая в 17:42
Автор, рассмотрите вариант перелета из Кракова в Анкону. Там часто есть очень дешевые билеты без багажа. И посмотрите бюджетный вариант жилья. Просто походите на море и всё. Прекрасное море, и должно быть не дорого
Не обижаюсь• 13 мая в 17:43
Я, как одесситка,не понимаю этой одержимости морЭм. Люди, живущие у моря постоянно,тоже болеют. А иут из кожи вон лезут, чтобы аж 5 дней провести на море. Чтобы что? В Польше, кстати,тоже есть море и отличное море. Но нет, надо куда-то ехать на последние, надо создавать себе дискомфорт под соусом материнского героизма: я же дитачку на море оздоровила.
дама_из_декрета• 13 мая в 17:43
Ответ дляМелочунь
1300 км, тому 2 дні в одну сторону..
Звідки ви їдете?

Тріль підпільний• 13 мая в 17:43
Ответ дляПросто каралева
Польские курорты дороже Хорватии и холодные)
автор Мелочунь • 13 мая в 17:43
Ответ дляНе обижаюсь
мені до польського моря 600 км. і це море тільки подихати, без купання...
Вкаблучках• 13 мая в 17:43
Ответ дляМелочунь
1300 км, тому 2 дні в одну сторону..
Ну, я в Києві, то самі розумієте, дорога займе більше часу ніж відпочинок, якщо припустити, що фінансово лише 5 днів можна дозволити. Так що у вашому варіанті ще можна планувати)
автор Мелочунь • 13 мая в 17:43
Ответ длядама_из_декрета
Звідки ви їдете?
з Польщі
Оце фіфа• 13 мая в 17:44
Ответ дляНе обижаюсь
І добавити нема чого.
автор Мелочунь • 13 мая в 17:44
Ответ дляВкаблучках
та я не знаю.. з одного боку думається, що треба відпочити, бо невідомо що далі і як життя далі.
а з іншої, оскільки це гроші з відкладених, не з основної зп - то і трохи страшно тратити.
на лікарів от потратилась недавно багато
Оце фіфа• 13 мая в 17:45
Ответ дляМелочунь
А купання якось лікує астму? Річне купання то не так?
автор Мелочунь • 13 мая в 17:45
Ответ дляОце фіфа
річне купання - це що?
дама_из_декрета• 13 мая в 17:47
Ответ дляМелочунь
з Польщі
Куди найпростіше: З багатьох міст Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав) є прямі бюджетні перельоти (Ryanair, Wizz Air) до Пули або Задара (Хорватія), а також до Ларнаки (Кіпр), що робить ці напрямки дуже доступними.
Привіт з ботойбіччя• 13 мая в 17:48
На Мазурские озера едьте
Просто каралева• 13 мая в 17:56
Ответ дляМелочунь
А, тоді ясно. 600 кілометрів - це ж набагато більше, ніж 1300. І відповідно набагато дорожче.
Здається, альтернативи Хорватії для вас дійсно немає.
Чотири дні в дорозі, пʼять днів на море - оптимальний варіант для мами з дитиною і для єдиної відпустки за рік.👍