Коли мовчу- приємна жінка• 13 мая в 17:54

Як накрутити волосся дитині

Який найпростіший спосіб накрутити волосся дитині (6 років) без спец засобів (а-ля Дайсон і тп)?
Бачила багато роликів, де використовують пояс від халата чи шкарпетку. Воно взагалі працює? Хтось пробував? Потрібно чимось змастити (лак, гель, що саме) чи ні?
КучМала• 13 мая в 17:56
Удалено администрацией...

Фиктивная• 13 мая в 17:57
На пояс крутила без стайлеров и лаков, получилось отлично
Чудо в декрете• 13 мая в 17:58
Так смотря какие волосы... Есть такие, что не особо поддаются укладкам и завивкам.. Мне косички на ночь заплетали)) Бигуди тоже.. Но это не очень удобно спать в них, есть еще термо бигуди, но тоже можно обжечься и обжечь.
Есть тканевые бигуди и мягкие из поролона разного типа. Если вам надо срочно, то без плойки или чего-то термо не выйдет..
Хочу барабульки• 13 мая в 17:58
Я крутила на тряпочки))
Каждую прядь на полоску ткани, сверху завязать платок или шапочку как у косметолога
Чудо в декрете• 13 мая в 18:00
Ну и самый известный способ известный всем и давно, это папильотки из бумаги и пр. или полоски шелковистой ткани, тоже на ночь.)
автор Коли мовчу- приємна жінка • 13 мая в 18:00
Ответ дляЧудо в декрете
Не терміново. І на якісь особливо стійкі локони не сподіваюсь, але хотілось би трохи надати хвилястості, яка протримається 1-2 години
Та прям багіня• 13 мая в 18:00
На слегка влажные заплетите плотные косички. На утро распустить, пальцами распушить и чем-то для фиксации побрызгать

автор Коли мовчу- приємна жінка • 13 мая в 18:01
Ответ дляТа прям багіня
Дякую
Сегодня я не я• 13 мая в 18:01
Косички заплатите и попшикайте водой сверху
Чудо в декрете• 13 мая в 18:02
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Тогда влажные волосы хорошо расчесать и накрутить на ленты или косички заплести или вариант с поясом, если получится и не будет мешать спать.
Оскорбляю всячески• 13 мая в 18:04
А чем обычные бигуди не подходят?
автор Коли мовчу- приємна жінка • 13 мая в 18:05
Ответ дляЧудо в декрете
Дякую! Спробую
автор Коли мовчу- приємна жінка • 13 мая в 18:08
Ответ дляОскорбляю всячески
А чем обычные бигуди не подходят?
Що таке ´´звичайні бігуді´´´. У мене немає і ніколи не було ніяких, і не знаю, які вони зараз є.
З усіх девайсів окрім фена в моєму житті ще була років 20 назад металева плойка, яка палила волосся. Певна, зараз щось цікавіше і безпечніше придумали :)
Оскорбляю всячески• 13 мая в 18:14
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Наберите в поисковике бигуди для волос, посмотрите.
Цвіпканя• 13 мая в 18:14
Автор, є один ненапряжний ефективний варіант, про нього вище вже писали: на тряпочки.
шматок м´якої тканини рвете на стрічки довжиною десь 15-20 см, і шириною десь 3 см. Якщо хочете багато локонів - то потрібно штук 25-30, якщо крупні - десь 15-16.
На вологе розчесане волосся наносите легкий мусс або піну для укладки, відділяєте прядки потрібної товщини і накручуєте на вказівний палець, вздовж якого кладете стрічку з тканини. Утворений бублик з волосся біля коренів волосся фіксуєте вузликом з тої ж стрічки. Все. Спати не заважає, знімається легко, локони шикарні.
Дівчина Гілмор• 13 мая в 18:15
На шкарпетку, перед тим пінку нанесіть
Цвіпканя• 13 мая в 18:18
Ось так, тільки замість папірців шматочки тканини, вони м´якші і зручніші.
Гарачий Чокалад• 13 мая в 18:20
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я дитині декілька разів крутила на ось такі штуки. На кожну пасму на сухе волосся трохи пінки міцноі фіксації, десь четвірочку. На ніч. У доньки довге волосся і дуже погано накручується, а потім під власною вагою доволі швидко розкручується. Але саме таким способом добре тримається
автор Коли мовчу- приємна жінка • 13 мая в 18:20
Ответ дляЦвіпканя
https://youtu.be/1_ZIvXinuUI?feature=shared
Дякую

автор Коли мовчу- приємна жінка • 13 мая в 18:21
Ответ дляГарачий Чокалад
Цікаво
Подивлюсь такі штуки
Напланетянка• 13 мая в 18:44
Нормальный результат даст только плойка Д1.5-2 см + средство для локонов с термозащитой + лак. И ей надо уметь пользоваться.
Спать ночь в бигуди - плохая идея.
Если волосы длинные, тонкие и мягкие, может быть монобигуди мягкая (нормальная версия ’пояса’) , но все средства все равно нужны.
Крутить все на сухие волосы! Влажные не просохнут.
булоТАЙминуло• 13 мая в 18:59
Ответ дляЦвіпканя
Старий добрий спосіб з 90-х
Тільки може вийти ’очікування-реальність’
Тишком нишком• 13 мая в 21:38
Косички на ночь заплутала на сразу вымытые волосы.