Поумничка• 13 мая в 19:31
Украинцы, мы точно выживем в апокалипсис
))
дамаБезСобачки• 13 мая в 19:34
Головне, щоб кацапи повиздихали
Зараз сині кацапки морд наставлять
Ширли-Мырли• 13 мая в 19:35
Я так устала морально от всего, что наверно нет. Еще и здоровье посыпалось
Перекус беру завжди• 13 мая в 19:41
Звичайно, адже ми дуже дружні, згуртовані, завжди підтримаємо своїх, ніколи не станемо топити земляків у гівні. І лаятися між собою ніколи не будемо, тим більше у скрутний час. Ніколи-ніколи.
жінка незаміжня• 13 мая в 19:51
Ответ дляПерекус беру завжди
Звичайно, тільки сьогодні народ брудом поливає своє ж ППО, бо прилетіло всюди😢Але так, ми дружні, згуртовані і підтримуємо своїх
Б´ю байдики• 13 мая в 19:52
Ответ дляПерекус беру завжди
Ширли-Мырли• 13 мая в 19:55
Ответ дляжінка незаміжня
То у пані сарказм був
Наизнанку• 14 мая в 06:48
Ответ дляKlara1991
Гадалка Вероніка , це ти ?
Херовая она гадалка, раз такой поворот не предвидела