Грибной_Дождик• 13 мая в 23:33

Біль, ТЦК, втрати правда військового медика Романа ЗАМРІЯ Йоди

Військовий медик Роман ЗАМРІЙ ділиться міркуваннями щодо наслідків війни.
автор Грибной_Дождик • 13 мая в 23:38
Примус та «автобуси в нікуди»: як радянська логіка нищить обороноздатність
Сьогоднішня система мобілізації в Україні дедалі більше демонструє «комуністичний стиль мислення», де панує принцип: «ми силою змусимо».
Гість наголошує: це стратегічна пастка.
«Я думаю, саме Росія штовхала нас до того, щоб ми зайняли позицію — ми будемо через примус».
І от дивишся на це… і думаєш — а де розмова? де спроба зрозуміти, чому люди не хочуть іти до війська? Натомість — тиск. І цей тиск лише поглиблює кризу.
Найболючіше — ставлення до фахівців, зокрема медиків. 🏥
Звучить майже нереально, але це сказано вголос:
«Ми повний автобус медиків везли до місця навчання — а довезли нуль. Вони по дорозі всі втекли».
Це вже не поодинокий випадок. Це симптом.
Люди тікають не тому, що боягузи.
А тому, що система не залишає вибору — тільки «назавжди».
Як наслідок — глибоке розчарування.
ТЦК, через побиття та приниження, буквально «щеплюють проти любові до України». 😔
І далі ще гірше.
Масове СЗЧ.
«99% СЗЧ — це причина мобілізації, того, як вона відбувається».
Військові виснажуються до межі:
«Я вже хочу, щоб в мене прилетіло… щоб це все закінчилось».
…і це вже не просто слова. Це стан.
Що робити?

автор Грибной_Дождик • 13 мая в 23:39
Гість пропонує різку зміну підходу:
Справедливість і ротація
Не тримати одних і тих самих «навічно».
«Замініть живих тими, ким завтра плануєте замінити загиблих».
Модель «90% населення»
Воювати мають майже всі — але короткими термінами.
«По пів року — і не було б проблеми з ТЦК».
Механізм виживання
Формат, де людина може і воювати, і залишатися в контакті з родиною.
Бо інакше… ми ризикуємо втратити і армію, і суспільство.
Фраза, яка не відпускає:
«Катастрофа вже триває. Просто ми її не бачимо».
І, мабуть, головне:
неможливо перемагати без ініціативних людей.
Пускаю бісики• 13 мая в 23:44
Ответ дляГрибной_Дождик
Гість наголошує: це стратегічна пастка.
Люди тікають не тому, що боягузи.
Як наслідок — глибоке розчарування.
І далі ще гірше.
Масове СЗЧ.
Військові виснажуються до межі:
…і це вже не просто слова. Це стан.
Що робити?
Що робити? Війну закінчувати. Але у зеленого все по плану і план в нього інший - вибити всіх українців.
Пускаю бісики• 13 мая в 23:44
Ответ дляГрибной_Дождик
Гість пропонує різку зміну підходу:
Справедливість і ротація
Не тримати одних і тих самих «навічно».
Модель «90% населення»
Механізм виживання
Фраза, яка не відпускає:
І, мабуть, головне:
Нема дурних. Нехай йде й змінює разом з зеленою шоблою та їх дітьми.
автор Грибной_Дождик • вчера в 00:10
Ответ дляПускаю бісики
Він там з 2014 року.
Врятував величезну кількість бійців.
Дуже шкода, що українці не знають своїх Героїв.
Гарнюнька• вчера в 00:12
за 4 с лишним года, если не воровать , иметь желание и мозги, уже бы могли нормальную контрактную, подготовленную армию создать, а не дядек ловить . А то ловят все больше, а рашисты все ближе((Потому что нет у зелени цели иметь нормальных воинов , а просто уничтожить наших же, именно наших, не своих, так как мы для них не свои((
автор Грибной_Дождик • вчера в 00:14
Ответ дляПускаю бісики
ВІЙСЬКОВИЙ ЛІКАР «ЙОДА» НА БАХМУТСЬКОМУ НАПРЯМКУ: як рятують поранених з поля бою
«Я тиждень назад вивозив пораненого, де ми мусили просто у ямі від міни сісти. Ми двоє у цій ямі лягли, я його ’мотаю’, а навколо літають снаряди, танки тоді намагались по нам стріляти», — каже військовий лікар «Йода» з 57-ї окремої мотопіхотної бригади.
«Йода», у минулому сімейний лікар, обрав вивозити поранених з найскладніших ділянок фронту. Тому робота під обстрілами для нього звична справа.

Гарнюнька• вчера в 00:15
Ответ дляГрибной_Дождик
Гість пропонує різку зміну підходу:
Справедливість і ротація
Не тримати одних і тих самих «навічно».
Модель «90% населення»
Механізм виживання
Фраза, яка не відпускає:
І, мабуть, головне:
так откуда этой инициативе-то взяться?! мне 50 лет, я в сознательном возрасте застала всех президентов страны, такого , как сейчас не было и близко. реально мафия, банда без каких -либо адекватных принципов, совести, чести и хоть малейшего сострадания и человечности к людям
ЛеньГуглить_правда• вчера в 00:21
Багато хто вже розуміє що ця війна згубить всіх остаточно, але зробити так щоб її зупинити, немає можливості, та навіть ніяких думок. Тому що припиздки рашисти не спроможні домовитися, ні про що.
Бо в них є якісь їхні цілі, про які вони повністю прямо не кажуть. А от території, які вони від нас вимагають, щоб їх звільнити від ЗСУ, це не зовсім все що вони хочуть.
Є щось в їх бажаннях більше, а от саме що, вони не озвучують, та й не озвучать нам ніколи.
Доставучая• вчера в 04:11
Ответ дляГрибной_Дождик
Він там з 2014 року.
Врятував величезну кількість бійців.
По погляду видно, що він ненавидить зелю