Така бойова Я• вчера в 01:00

Якби ви поступили з людиною яка заблокувала вас на паркінгу?

Як вона попала в паркінг на якому в неї немає паркомісця я не знаю, швидше за все чухнув за кимось хто відкрив ворота. Охорона каже що не помітила - буває, але це вже не перший раз. Вчора зранку воно поставило машину таким чиноммщо повністю заблокувало мене. По камерам я змогла побачити в яку квартиру воно пішло, але турбувати не стала, попросила сусіда виїхати з його паркомісця і заблокувала козла між стіною і моєю парковкою, сама поїхала по справах з чоловіком, назад прогулялась пішки. Вже два дні воно виє щоб я відʼїхала, а я не хочу і все, це вже не вперше.
Хочу його провчити. Що зробити?
Кусачая Я• вчера в 01:02
Попуститься и выпустить

Криниця щастя• вчера в 01:03
по Украине обстрел сейчас массированный.
Доживите до утра, может ума прибавится
автор Така бойова Я • вчера в 01:03
Ответ дляКусачая Я
Попуститься и выпустить
От я не хочу, це не перший і не другий раз, машина мені буде потрібна аж в суботу.
Ласкове телятко• вчера в 01:04
Стойте дальше, прогулки пешком полезны.
автор Така бойова Я • вчера в 01:04
Ответ дляКриниця щастя
Доживите до утра, может ума прибавится
От якраз планую в той самий паркінг .Чому це в мене немає ума? Бути хамом це нормально ?
Кусачая Я• вчера в 01:05
Ответ дляТака бойова Я
Вы не меньшая хамка. Говном дверь вам обмажут, ждите
Шкала Радощів• вчера в 01:06
Ответ дляТака бойова Я
А ви йому після першого разу писали записку?

автор Така бойова Я • вчера в 01:08
Ответ дляКусачая Я
А в чому моє хамство? Як обмаже так і помиє
Криниця щастя• вчера в 01:09
Ответ дляТака бойова Я
вы себя перечитайте, и представьте, что это вас оно назвали, виє, козлом и т.д.
вы не прекратили конфликт, а развиваете его, кайфуя.

так что ждите дальше ответок и без камер.
а вообще ведете себя как одинокая обозленная женщина, которой нечем заняться, и некому защитить, а не дама з чоловіком.
автор Така бойова Я • вчера в 01:10
Ответ дляШкала Радощів
А для чого мені йому писати записку?
Кусачая Я• вчера в 01:10
Удалено администрацией...
Шкала Радощів• вчера в 01:11
Ответ дляТака бойова Я
А для чого мені йому писати записку?
Ну щоб знав, що ви проти. Може б він більше не ставив.
автор Така бойова Я • вчера в 01:14
Ответ дляШкала Радощів
Так я без нього виїхати з парковки не змогла, звісно я проти, чи він думав я за- купила собі парковку, а якесь хамло мене там блокує, яке взагалі не має права там перебувати, воно навіть пульта від воріт не має, це незаконне проникнення.
автор Така бойова Я • вчера в 01:14
Ответ дляКусачая Я
Удалено администрацией...
Недотрах це у вас, теж так робите? Блокуєте сусідам машини?
ДеньгиНеСдаю• вчера в 01:20
102 и эвакуатор.
У нас четко прописано в паркинге:
При блокировке проезда штраф и эвакуация
Угадайс• вчера в 01:20
Удалено администрацией...
Алина-1240• вчера в 01:20
Недо*б?)
Не гавкаю- но охраняю• вчера в 01:25
Яке їхало, таке й здибало
Пані_Загадка• вчера в 01:30
Ответ дляТака бойова Я
Вызываете полицию, эвакуатор и т.д. а не устраиваете вот это вот все. Мышиная возня,в норку ей написали.... теперь она мстит и мстя ее ужасна

автор Така бойова Я • вчера в 01:31
Ответ дляУгадайс
Удалено администрацией...
Видно, що гнида тут явно не я
Викупана• вчера в 01:45
Ответ дляТака бойова Я
Як він має сам то мити,якщо у вас нехватило хоробрості в перший раз сказати, щоб він відїхав. Ви прослідкували в яку квартиру він пішов, а далі що? Нічого.
автор Така бойова Я • вчера в 01:47
Ответ дляВикупана
В якому сенсі- не хватило хоробрості, де ви це вичитали?
Викупана• вчера в 01:49
Ответ дляТака бойова Я
А це шо?
’По камерам я змогла побачити в яку квартиру воно пішло, але турбувати не стала, попросила сусіда виїхати з його паркомісця і заблокувала козла між стіною і моєю парковкою’

Де тут написано, що ви мали діалог з водієм? Ви вели розмову з вашим сусідом!
автор Така бойова Я • вчера в 01:51
Ответ дляВикупана
А це шо?

А як по вашому я виїхала попередні рази?
Викупана• вчера в 01:55
Ответ дляТака бойова Я
Ну так розкажіть, як ви виїхали попередні рази.
автор Така бойова Я • вчера в 01:59
Ответ дляВикупана
А які є варіанти?Він відʼіхав після того як я його знайшла і попросила так більше не робити.
Накладні мюслі• вчера в 02:09
Я б звернулась до охорони, хай його шукають і вирішують, як вам виїхати, це їх пройоб. Сама б з неадекватами не зв´язувалась - ще не вистачало нерви собі робити.
Кусачая Я• вчера в 02:23
Ответ дляТака бойова Я
Т.е. его регулярно пускают на паркинг? Прям каждый раз незаметно проезжает? Вам бы охрану приструнить в первую очередь, это все делается с их ведома.
Кусачая Я• вчера в 02:25
А вообще, сейчас у людей на руках столько оружия. Вы со своей мстёй так нарветесь на неадеквата, который в пустячной ссоре гранату вам под ноги бросит или в лицо из травмата выстрелит. Месть штука обоюдная.
Затишне кубло• вчера в 02:33
Ответ дляКриниця щастя

А зачем вы сейчас оскорбили женщин без пары? Типа, если без пары, то тютюкнутая? Неужели в современном мире ещё кто-то так мыслит?