когдадеЦкие• 2 часа назад
Зла як пёс. Свекруха
Вирішили купувати квартиру, попросила нічого не говорити нікому. І свекруха через свекра буквально видавила з чоловіка. Злюча просто неможу.
Гарбузик• 1 час назад
Ответ дляПанна Кота
Чому?
Що страшного в цьому???
Різне, від втрати енергетичного потенціалу(це, звісно, спірна теорія), до патякання кругом
Панна Кота• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
А потім в таємниці треба буде жити в квартирі?
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
Вы сами написали «Нам не вистачало дуже великої суми». А тут уже оказывается, что не большая сумма. Так что же ваш муж не смог сказать, для чего ему нужно 2 тыс$, а все выложил, как есть, несмотря на ваши договоры
Нам не вистачало великої суми і прийшлось зібрати все абсолютно, і всеодно ще не вистачає 8000
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляГарачий Чокалад
Мама знает про это? Лучше ей знать что и где спрятано- я так бабушкину заначку сожгла, порядок наводила
Ні не знає, але вона не спалить гаманець.
пу_пугренчик• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Тому, що свекр в житті не питав би, якби вона його не науськала. А чоловік би не говорив, поки не було б зроблено.
Ну що я вам хочу сказати, ваша свекруха таки розумніша за вас. Вона зі своїм чоловіком в одній упряжці і має на нього вплив, а ви ще до цього не доросли, ваш чоловік не відчув вашого настрою і не підтримав бажання зберегти таємницю
from Ukraine• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Просто так никто бы не выпытывал, ещё неизвестно откуда ноги выросли и кто у вас там слабое звено.
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
Патякаття кругом це її тема.
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляПанна Кота
Чому в таємниці? Коли саме буде доведено до кінця, буде повідомлено.
пу_пугренчик• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Матері різні бувають -це я думаю на секрет. Ми ще нічого не купили, але вона уже всі ці питання хоче знати
Я не розумію, а що станеться, якщо ви відповісте на запитання свекрухи? Вона поперед вас купить ту одну єдину квартиру і вам не дістанеться чи що? Це ж мати чоловіка, а не випадкова пересічна жінка в трамваї
ФсеСама• 1 час назад
А я думаю виновата соседка свекрухи. Она ее подговорила заставить свекра выпытать тайну у мужа, который не умеет их хранить.
Какой-то дом, который построил Джек.
Люблю порядок• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Тим, що схожий 100 відсотків на батька, а від неї нічого.
Ну то значить на дітях ваших вилізе.
А чому ви самі неспроможні гроші зберігати? Є банк на такий випадок
пу_пугренчик• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
Якщо потенціал міцний, то йому ніякі патякати не страшні. А якщо потенціал такий собі, то зірветься і без патякання
МеняАЖтрусит• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Муж трепло .
В этой ситуации виноват ваш балабол.
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляпу_пугренчик
Може статися, що нічого не вийде, бо вона не дуже світла і добра людина.
Плюс, що може статися, вона як тільки дізналась, що її синок почав отримувати з.п. в повному розмірі, в не 2000 грн в місяць, бігом навісила на нього кредити молодшого синка і так постійно, вона бігом знаходить куди треба їй грошіч в не нам
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю порядок
Ну то значить на дітях ваших вилізе.
Банк є. Звісно. Тепер звідти не можемо зняти.
Оскорбляю всячески• 1 час назад
А свекруха винувата, бо ви вийшли заміж за тріпло, а вона його матір?
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну кожен вибудовує свою логіку.
Якого зерна настирно лізти з питаннями, коли тобі нічого не говорили? От ви лізете до когось з такими питаннями? Я ніколи, самі сказали ок, ні, не моя справа. А в тупу нагло лізти і розпитувати це особливий вид людини.
Вони ринкові меншому купували квартиру, літали тут жили в мене на голові, слова не сказали про плани, в тут їм треба все знать. Якого?
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Ну кожен вибудовує свою логіку.
Так це ж не свекруха питання задавала, а свекор. Невже він яйця вашого чоловіка клав у м´ясорубку, щоб той все йому розпатякав?))
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну звісно, що свекор, вона ж не приїде сюди, то кого послала той і задавав. Приїхала б вона, довбала вона.
Несемо світло разом• 1 час назад
Ответ дляЯ погнала
Бедная свекровь, с такой ненормальной невесткой существует.
не приведи Господи таке в родину
ніколи не знаєш, як там куля австрійська в голові перекрутиться
Несемо світло разом• 1 час назад
Ответ дляЖертва интернета
Ой, в мене чоловік. такий самий. Ось попросила мовчати, ось дзвонить сестрі і пи’’’ ть про все, про що просила мовчати. І мама така- ображається, що нічого не розповідаю, кажу - мама, ти ж мовчати не вмієш, погоджується...Але ж мама зі мною не живе і планів спільних у нас мало, а оце трєпло в штанах іноді прям вибішує.
А як назвати жОну трєпла?
Несемо світло разом• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Якщо свекруха нормальна, то секретів від неї не буде.
Не факт, якщо невістка больненька на голову
Несемо світло разом• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
Як це при чому? Вони його таким виховали. Мого колишнього, мамкину бусінку саме так і виховувала свекруха. Що жінка це не рідня. А от мамка - найголовніша у його житті. Колись при мені сказала - от не стане мами, тоді побачиш... А цей телепень про мене все їм розповідав, а їхні таємниці від мене ховав. Отака сім´я була.
О, то один вже прозрів?
сподіваюсь, бругий теж помудріє))))
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляНесемо світло разом
І таке буває, але з больненькою свекрухою не сильно хочеться ділитись чимось.
ТигрЛьвович• 1 час назад
Значит ваш муж не дорос нести ответственность за свою семью. Мамин сынок.
Оскорбляю всячески• 1 час назад
Ответ длякогдадеЦкие
Здається, ви просто перебільшуєте і створюєте проблеми, де їх нема, ви замкнута, закрита людина, а чоловік ваш емоційний балабол, не стримався, на радостях поділився новинами з батьком. Відкидайте від себе негативні думки, свекруха далеко, вона не може вам ніяк нашкодити. Впускайте світло і позитив у ваш простір
Білка в колесі• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
А шо , блин, жена родня?
Только муж по ее струнке не прыгает и уже бывший становится
Роднее всех родных
Несемо світло разом• 1 час назад
Ответ дляВсе до блиску
Так то ваш чоловік тріпло, не вміє тримати рота на замку. Не партізан
Він ще, певно, й клєгам хвалиться, в яких позах жінку на х**** вертить
когдадеЦкие
• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
Йому пожиттево нав´язали нести відповідальність за іншу сім´ю, а тут всі дорослі самі справляться.
Несемо світло разом• 1 час назад
Ответ дляФсеСама
Какой-то дом, который построил Джек.
Та Порошенко винен, однозначно