когдадеЦкие• сегодня в 11:48
Зла як пёс. Свекруха
Вирішили купувати квартиру, попросила нічого не говорити нікому. І свекруха через свекра буквально видавила з чоловіка. Злюча просто неможу.
когдадеЦкие
• сегодня в 12:14
Ответ дляВообще не факт
Як це при чому? Вони його таким виховали. Мого колишнього, мамкину бусінку саме так і виховувала свекруха. Що жінка це не рідня. А от мамка - найголовніша у його житті. Колись при мені сказала - от не стане мами, тоді побачиш... А цей телепень про мене все їм розповідав, а їхні таємниці від мене ховав. Отака сім´я була.
Щось подібне.
когдадеЦкие
• сегодня в 12:16
Ответ дляОднозначная
ну вот и прекрасно. остальные не виноваты
Ну звісно не винна, свята божа краса, якій треба все знати, і розтілапатитпо всьому селу до того як щось зробиться.
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 12:16
Автор, а чим вам подобається ваш чоловік? Тільки чесно. Його ж народила ця жінка. І, мабуть, виховала. І, мабуть, годувала, поки він вас не зустрів. Та в його генах 50% від неї. Щось же вас в ньому притягує?
Однозначная• сегодня в 12:16
Ответ длякогдадеЦкие
да большинство людей любопытны. этомгогла бытььи соседка и друг по работе... кто угодно мог выпытать.
Аноним ФЕЯ• сегодня в 12:17
Ответ длякогдадеЦкие
Нам не вистачало дуже великої суми і він попросив дати кошти, які він давав щоб в них були на про всяк випадок.
Зато вы будете другой! Есть, допустим, у вас сын, который дал вам на сохранение «очень большую сумму» на всякий случай. И приходит забирает. И вы такая - держи, все, пока. И ни одного вопроса! Ни единого!
когдадеЦкие
• сегодня в 12:18
Ответ дляБорисфенка
Контрольне питання - а ваша мама знає? Чи це інше?
Ні не знає. Бо ми домовились скажемо, коли все оформимо.
Однозначная• сегодня в 12:18
автор если тема была Зла як пёс , муж трепло вопросов вообще б не было
Відморожена• сегодня в 12:18
Ответ длякогдадеЦкие
Матері різні бувають -це я думаю на секрет. Ми ще нічого не купили, але вона уже всі ці питання хоче знати
Це досить природня цікавість, ви ж розумієте матір має знати все. Киньте їй ніяку малу кістку, щоб вона її глодала. І чоловікові тейпа на писок.
когдадеЦкие
• сегодня в 12:18
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тим, що схожий 100 відсотків на батька, а від неї нічого.
Все до блиску• сегодня в 12:19
Ответ длякогдадеЦкие
Тому, що свекр в житті не питав би, якби вона його не науськала. А чоловік би не говорив, поки не було б зроблено.
Так то ваш чоловік тріпло, не вміє тримати рота на замку. Не партізан
Відморожена• сегодня в 12:19
Ответ длякогдадеЦкие
Ну, так що він повинен був їм казати, що вам потрібний нові цицьки? Зробить дорослий висновок: батьки - це не банківське сховище.
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 12:20
Ответ длякогдадеЦкие
Ну від мами щось таки теж є. Наприклад, балакати любить
Скорая помощь• сегодня в 12:21
Ответ длякогдадеЦкие
Но тем не менее, муж сказал. А вы говорите, что не говорил бы
Вообще не факт• сегодня в 12:21
Я вас розумію. Якби свекруха тільки знала цю ситуацію і все, то ок. А як вона і далі суне свого носа у сім´ю з порадами і настановами, то таким краще нічого не казати.
когдадеЦкие
• сегодня в 12:21
Ответ дляАноним ФЕЯ
Мова не про дуже велику суму. Так я інша, я не суну нагло ніс куди мене не просять.
Скорая помощь• сегодня в 12:21
Ответ длякогдадеЦкие
Якась дивина прям….
Однозначная• сегодня в 12:22
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
точно
Скорая помощь• сегодня в 12:23
Ответ длякогдадеЦкие
Отец тоже большую сумму у своих родителей держал на всякий случай, а не дома?
когдадеЦкие
• сегодня в 12:24
Ответ дляВообще не факт
Вона 16 років життя не дає і суне свій ніс скрізь.
когдадеЦкие
• сегодня в 12:26
Ответ дляСкорая помощь
Мова про 2000 Дол, а не прот велику суму. І це ок. Бо я теж вдома в мами заховала стільки ж, щоб якщо згорить дім, то хоч не все.
Вообще не факт• сегодня в 12:27
Ответ длякогдадеЦкие
Ось і в мене була така. Я просила чоловіка, але мамо було на першому місці. Розлучилась. Ось так свекрухи руйнують родини. Треба вчасно відрізати пуповину і розуміти, що дитина тобі не належить, у неї власне життя.
Гарбузик• сегодня в 12:26
Ответ длякогдадеЦкие
Якщо свекруха нормальна, то секретів від неї не буде.
Я ніякими планами не ділюсь, хоч, номінально, всі нормальні. Ні з ким, бо накриється 100%
когдадеЦкие
• сегодня в 12:27
Ответ дляПанна Кота
А чому говорити не можна?
Бо не всім людям одна говорити. Вона як раз той екземпляр.
Просто звязда• сегодня в 12:27
Ответ длякогдадеЦкие
а нашо ви свої гроші тримаєте у такої поганої свекрухи? хіба їй можна довіряти гроші ?
Панна Кота• сегодня в 12:27
Ответ длякогдадеЦкие
Чому?
Що страшного в цьому???
когдадеЦкие
• сегодня в 12:28
Ответ дляГарбузик
Ну а якщо ненормальна, то тим паче не варто ділитись
Скорая помощь• сегодня в 12:29
Ответ длякогдадеЦкие
Вы сами написали «Нам не вистачало дуже великої суми». А тут уже оказывается, что не большая сумма. Так что же ваш муж не смог сказать, для чего ему нужно 2 тыс$, а все выложил, как есть, несмотря на ваши договоры
Гарачий Чокалад• сегодня в 12:31
Ответ длякогдадеЦкие
Мама знает про это? Лучше ей знать что и где спрятано- я так бабушкину заначку сожгла, порядок наводила