Пацака-задирака• сегодня в 12:07
Розвантажувальний день
Підскажіть будьласка ,розвантажувальний день ,може бути на гречці ,чи краще білковий.Порадьте будьласка
Зробіть вибір:
вже голосів:
Гречка
Білок
КучМала• сегодня в 12:12
Дивлячись яркого результату хочете. Якщо розвантадити жкт і підшлункову, то самий кращий розвантажувальний день, тиждень-це дієта номер 5 або дієта для кормлячих матерів . Нічого сирого ( овочі і фрукти тільки запечені, тушені), нічого смаженого, жирного, капченого ,солоного, солодкого, спиртного, гострого. Я під час грудного вигодовування на такі дієті забула ,де в мене взагалі шлунок і печінка. І дуже добре почувалася.
Цукрові вишні• сегодня в 12:13
У нас в семье ’разгрузочным днём’ называют день, когда всем лень готовить и доедаем то, что есть в холодильнике, свежие овощи/последний кусок запечённого мяса/ творог/ ягоды/ сыр, кто что нашёл, то и ест...
В шоколаде• сегодня в 12:14
У меня каждый понедельник разгрузочный, чередую, гречка есть в том числе
Ms. При теле• сегодня в 12:15
Ответ дляЦукрові вишні
О, у нас таких 5 дней в неделю ))
Радостина• сегодня в 12:17
Ответ дляРозумашка
У меня все дни нагрузочные
В разгрузочный - разгружаю холодильник 😂