Русланка з гілки• вчера в 12:55
Окуляри oakley допоможіть
Дівчата , ви все знаєте . Дуже хочу окуляри Oakley -це американський бренд . Можливо ви знаєте де можна замовити на ін сайтах зі знижкою . В нас ціни трохи кусаються . Можливо ж дівчата баєри хто може замовити . Дуже вдячна за допомогу ☺️
Русланка з гілки
• вчера в 13:26
Ответ дляДикая Роза
На ансвер есть. Баеры вам купят в китае по цене чуть дешевле оригинала.
На них дуже багато підробок . Тому шукаю на нормальних сайтах . На олх теж
Є але без футлярів , трохи сумніваюсь в оригінальності