Сіточка• 14 мая в 15:30

Елайнери чи брекети?

Порадьте , що краще елайнери чи брекети?і що орієнтовно в цілому зараз по цінах виходить? планую йти до ортодонта, але хочу почути з досвіду
Карма хамелеона• 14 мая в 15:32
мне кажется это разные по своему функционалу конструкции...

Наодинцi• 14 мая в 15:36
Смотря что вы хотите исправить
долой_лама• 14 мая в 15:37
У дочки кривые зубы. Ортодонт сказала, что это наш выбор-элайнеры или брекеты. С брекетами сложнее соблюдать гигиену.
Это со слов ортодонта.
У сына проблема именно в челюсти. Ему только брекеты.
Дюймовочка• 14 мая в 15:38
Скопирую свой ответ в аналогичной теме.
Елайнери мені особисто не сподобались, не доносила. Страждала дикція, перші 3 дні кожної капи - оцей біль щоб поїсти декілька разів на день зі зніманням одяганням. Атачменти на зубах виглядали стрьомніше за брекети. Не зайшло. Поставила брекети, відносила без проблем.
Да, я блондинка!• 14 мая в 16:39
Елайнери призначені, щоб виправити конкретно зуб чи сегмент. А брекети потягнуть весь зубний ряд + прикус.
Брекети надійніше і дешевше ніж елайнери. Елайнери треба часто міняти після кожної корекції, тобто замінюється весь елайнер. А корекція брекетів передбачає зміну дуги (або сам брекет якщо злетів, в мене такого не було).
автор Сіточка • 14 мая в 17:07
а по цінах брекети якщо на 2 щелепи?