Українська Мрія• вчера в 16:52
После умывания лицо норм, но через 30 минут появляется жирный блеск
это я пересушиваю кожу?
Ms. Доброта• вчера в 16:54
Якби ви її пересушували то вона тріщала по швам, була стягнута, як у мене, лущилась і потребувала зволоження. Мені здається це логічним. У вас жирний тип шкіри
КрестьянинДиор• вчера в 16:56
Для мене то норм. Маю жирну шкіру, останні роки вмиваюсь лише гелями для сухої шкіри, і завжди є легке стягнення, а потім звичайно ж жирний блиск.
Пік Антна• вчера в 17:10
В мене теж так. Хоча мені вже 40+.
Жирна шкіра.
Що помітила - якщо вмиватися з сульфатами, то жирніє швидше і більше. Якщо м´якими засобами - то менше.
Ну і крема виключно без будь-який олій в складі.
Жирна шкіра.