НашлаПерепискуМужа• 14 мая в 17:10

Стоматология. Артикулятор.

Стоматолог, который делал мне коронку во время 3д моделирования челюсти заметил что у меня неправильный прикус, челюсть как бы по рекошена. Хотя внешне визуально этого не видно. Он сказал что из-за этого может быть проблема регруз на зубы с одной стороны и поэтому они могут ломаться, т.к на них идёт большая нагрузка...хотя фактически разрушаются жевательные зубы с 2х сторон одинаково... В общем он сказал что надо сделать диагностирование в артикулы оре ( 3 тыс грн) и так будет видно где как ак зубы соприкасаются для жевания и т.п. и пломбами подогнать прикус... Или может коронками.... Типа то они занимаются реконструкцией челюсти и если я этого не сделаю то у меня будут ломаться зубы и коронки держаться не будут и т.п....
Я как-то не готова надевать на зубы коронки чтобы подгонять прикус.... И вообще цена этой реконструкции прикуса на понятна.... И опять же при желании и визуально никакого неправильного прикуса не видно... Ещё врач собирается подгонять пломбами зубы по высоте....Кому что-то та он делали. Как-то разводом на деньги попахивает...
Сизоока бестія• 14 мая в 17:18
Сходіть саме до ортодонта на консультацію.
Пломбування та коронки для виправлення прикусу роблять у випадках, коли брекети чи елайнери зробили свою роботу максимально. Тому можна чуть наростити зуб, щоб поставити правильно верхній зуб на нижній.
Якщо неправильний прикус, то так, свої зуби можуть швидше стиратись через неправильну нагрузку.
Я ходила на консультацію до кількох стоматологів перед тим як поставити брекети. Візуально зуби були рівні, а от прикус неправильний.
Роблять КТ обох щелеп, панорамний 2д знімок та знімок в бічній проекції

автор НашлаПерепискуМужа • 14 мая в 17:20
Ответ дляСизоока бестія
Ну кт у меня есть. А зачем если сделали КТ ещё панорамные снимки? На это т же все видео отлично на компе и приблизить можно. Так а чем Вам Ваш неправильный прикус мешал?
Сизоока бестія• 14 мая в 17:29
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
ОПТГ (2д панорама) покаже загальну картину - приховані каріозні проблеми, стан коренів, якість пломбування каналів, наявність запальних процесів, стан кісткової тканини, непрорізані зуби
ТРГ (бічна проекція) показує нахил зубів, тип прикусу, пропорції лицьового скелета та напрямок росту кісток. Це основа.

В мене проблема була з кутніми зубами. Неправильне розташування один до одного (верхні до нижніх). + 7 зуб (з правої сторони) був нахилений на місце видаленого 6-го.
верхні передні зуби мають заходити на нижні на 1/3. В мене майже повністю. Мої нижні передні були чуть нерівні, коли їх вирівняли, я побачила, що вони вже почали стиратись.
Вісь між двома передніми зубами має співпадати з носом.
це складна наука)
Я думала просто проставили імпланти, але потім вирішила, якщо вже приводити порядок рот, то правильно. Вже 2 роки з брекетами, зараз на етапі імплантів. Задоволена.
автор НашлаПерепискуМужа • 14 мая в 17:53
Ответ дляСизоока бестія

це складна наука)
Оце все видео отлично а КТ.... Навіть краще ніж на знімку і з усіх боків... Навіщо знімок....
Зрозуміло стосовно вашої ситуації. Але в мене візуально взагалі немає проблеми м з прикусом.... Тобто всі зуби рівні і спереду заходять один на один я треба і жувальні один на один находять як треба.... Але саме на3д моделюванні коли його побили для того щоб коронку змоделювати лікар побачив перекос. Ну і тип сказав що навантаження різне з обох боків....
Сизоока бестія• 14 мая в 18:09
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
от сходіть до ортодонта і він вам все скаже.
Ви ж не стоматолог.
автор НашлаПерепискуМужа • 14 мая в 20:08
Ответ дляСизоока бестія
Ви ж не стоматолог.
Та в том то и дело мне не ортодонт назначил это обследование. А хирург-имплантолог, ортопед....брекетамт он не занимается, ну в Моем случае они мне и не нужны... Врач именно предлагает подкорректировать прикус. Тоесть высоту зубов корректировать, где пломбу поднять, где-то может коронки одеть.... Такое себе...
Сизоока бестія• 14 мая в 21:34
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тому я і раджу вам сходити до ортодонта, що він скаже за цю ситуацію. Прикус це його специфіка.