Непозбувна Бентега• вчера в 19:43
Стоит ли с учительницей ребенка
Дружить.
Не подлизываться, а именно общаться, иногда провести время вместе. Не в романтическом смысле.
Получилось пообщаться с ней в неформальной обстановке. Теперь тянет, такой приятный лёгкий человек. Как будто сто лет знакомы Интересы совпадают до мелочей.
Она вроде бы не против общения. Говорит, дома ей одиноко, муж умер, дети взрослые и разъехались.
Или неуместно пока ребенок у нее учится?
Шопингмонстр• вчера в 19:47
Я така вчителька. Діти давно вже не вчаться у мене,а ми продовжуємо дружити з батьками
Конотопська відьма• вчера в 19:53
Ответ дляКраля-Галя
Для мене - недоречно.
Потому что вы плохой учитель 😁
Царевна_несушка• вчера в 20:01
Ответ дляШопингмонстр
В мене мама дружить з моєю виховатилькою. А мені 49 років. Да, і до садка вони не були знайомі.
Живчик-счастливчик• вчера в 20:21
У нас в початковій школі склалася мамська компанія з 9 людей, ті хто активно приймав участь у всякому різному. І якось почали час від часу вибиратися посидіти в кафе, вчительку теж запрошували.
Зараз діти вже в 11 класі, всі давно по різним школам і навіть різним містам та країнам, але у нас досі є наша групка на 10 людей і раз в сезон ми все так же збираємося, вчителька у тому числі. І діти до неї досі бігають в гості, вітають зі святами.
Говорю-балакаю• вчера в 21:20
Так, моя колега розповідала, що її найкраща подруга - це вчителька її сина. Як подружилися, коли супроводжували клас у поїздках, відтоді і дружать.