ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 10:31

Як переїхати дитині в іншу країну з росії і довести що він українець?

Ми — сім´я українців. Мій двоюрідний брат свого часу виїхав до росіі через хорошу роботу. Його син народився ще в Україні й мав наше громадянство, але виріс там і отримав російський паспорт. Зараз вони намагаються вирватися з недодержави, щоб хоча б син міг нормально вчитися за кордоном. Наразі хлопець сидить у Сербії, бо з російськими документами в Європі нічого не світить. Вони хочуть повністю позбутися паспорта росіяна, а для цього йому треба довести, що він є українцем за народженням. Як виглядає цей процес і з чого краще почати?

Напишіть будь ласка хто що знає🙏
Борщичок• сегодня в 12:05
Ответ дляКороль дивана
Тільки хтось з батьків може взяти дублікат свідоцтва про народження у загсі. А батьки куди свої українські паспорти діли? Спалили?
Закажите в украинской юр. фирме св-во о рождении

Борщичок• сегодня в 12:05
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
18 років хлопцю
решил н-ть всех
Метровий сантиметр• сегодня в 12:06
Ответ для...аяприкольная
По крайней мере нужна доверенность от него. А дистанционно получить никак, документы с рашки у нас не признаются.
Пусть сынок едет в Украину и сам разбирается со своими документами.
Вам нервы полощут.
Как он заедет в Украину по рос. паспорту?
Тишком нишком• сегодня в 12:06
Ответ дляВарена цибуля
Племянница учится в Словакии, жила в общежитии год, 2 человека в комнате. Ее поселили в комнату с кацапкой. Да, без проблем они поступают за границу и учатся там
у меня тоже у знакомой сын там учится. в групе 1 местный, остальные укр и рос
Тишком нишком• сегодня в 12:08
я не пойму свидетельсво о рожд у него есть на руках?
Аленький носочек• сегодня в 12:09
Ответ дляКотя_люлю
ви навідь не уявляєте яка кількість ’колишніх українців’ відновлюють паспорта України.
то есть благодаря им пытаешься выжить под обстрелами в Украине, а им - паспорта Украины за это - мило.

мне волонтеры из Германии и Нидерландов рассказывали, что за шмаль к ним наезжает из таких.
Единая страна!• сегодня в 12:09
Ответ дляЩира українка
Зараз він не громадянин.
Але щоб взагалі щось почати, йому треба те свідоцтво.
Він ним і не стане. Ніхто йому друге громадянство від України, з першим від раші, не надасть.
Единая страна!• сегодня в 12:12
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
18 років хлопцю
Ну то він вже має громадянство лаптестана.
Клевотница• сегодня в 12:14
Як довести те, чого нема?
А ніяк
Ніякий він не українець
Тему склепала українською...сама ж російськомовна.

Чарівне зіллячко• сегодня в 12:14
Ответ дляЩира українка
Ну як. Вони давно в Україні живуть, дружина сильніше хотіла українське громадянство, ніж чоловік, йому в принципі пофігу було, але у нього легше було з документами, просто він, як чоловік, не сильно поспішав. Коли нарешті зібрався і пройшло достатньо часу (треба скількись років прожити в Україні, перш ніж подаватися на громадянство), то настав 2014 р. і з курячим паспортом це стало майже неможливо.
Але так як у нього була посвідка багато років, він і далі може жити з нею (напевно вже постійна), і при цьому не лякатись тцк (якщо має бажання, завжди можливо підписати контракт), тобто на теперешній час, чоловік має більше + ніж -.
13чудоСВЕТА• сегодня в 12:14
Я вас удивлю к русским в Европе больше доверия чем к нам я и не поняла почему но даже их документы быстро рассматривают и подтверждают чем наши, странная у вас тема уймо наружи с раши на пособии в Европе кто то работают кто то учится все норм в Лондоне была на днях тоже самое
Дівчина Бобула• сегодня в 12:16
Ответ для...аяприкольная
Вам нервы полощут.
Он не заедет в Украину по рос паспорту
Аленький носочек• сегодня в 12:17
мальчику 18? ааа, то они еще перегадились, чтоб не призвали, у них и студентов лихо на сво отправляют, а этот и не поступил значит, то и зашевелились ургентно ’семья украинцев’. А их окружение в раше может немало рассказать как эта семейка на Украину гнала и нас бандеровцами называла, как и проверить по соц.сетям, что они выкладывали против Украины - таких историй уйма.

я так понимаю, что поток-отток из раши типа украинцев щас попрёт, и при этом не додому, до хати в Україну, а до Швейцарії як українець )))
вот таких х..ми и называют хитровымаханными.
Щира українка• сегодня в 12:19
Ответ дляЕдиная страна!
Друге в принципі не дадуть. В Україні це не передбачено.
Треба спочатку відмовитися від першого.
Щира українка• сегодня в 12:21
Ответ дляЧарівне зіллячко
Посвідка постійна, але за межі області навіть нормально не виїхати. Зараз на людей з курячим паспортом як дивляться? Отож.
Війна його не лякає, він має інвалідність (спина).
Дівчина Бобула• сегодня в 12:22
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вони бояться що його не випустять з України з російським паспортом
Выпустят, конечно. Зачем он тут кому-то сдался. Вопрос в другом - его с российским паспортом в Украину не впустят, нужна виза, а визу не дадут
Единая страна!• сегодня в 12:22
Ответ дляЩира українка
Треба спочатку відмовитися від першого.
Ні, подвійне громадянство і друге, чи навіть третє громадянство, це різні речі. Подвійного громадянства в Україні немає, а друге можете отримувати. Зазвичай перше Українське, а далі всі інші.
АнтиТроль• сегодня в 12:23
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Написав брат що йому потрібна довідка про те що хлопцю робили дитячий закордонний паспорт, щоб там була фотографія
І ніби тоді це все вирішить
А я не знаю де брати цю довідку і взагалі хто може давати щоб про те що колись там видавали паспорт
ДМСУ
Мюллерная• сегодня в 12:30
Ответ дляКороль дивана
Может взять любой человек, если оформить на него доверенность, через консульство или у иностранного нотариуса и перевести.

...аяприкольная• сегодня в 12:43
Ответ дляМетровий сантиметр
Загран нужен и визу получить.
Ну и проверки ему устроят.
...аяприкольная• сегодня в 12:44
Ответ дляЩира українка
Треба спочатку відмовитися від першого.
А хрен он откажется. Не дадут )
Смячиком• сегодня в 12:54
Ответ дляДівчина Гілмор
В батька він має бути вписаний в закордонному паспорті.
В якому паспорті хто має бути вписаний?
Мона_Лиса• сегодня в 12:55
Ответ дляЗамороженная селедка
Знаю росіян , які без проблем відкрили візи
Знаю українських чоловіків, які під час війни без проблем катаються за кордон.
Мона_Лиса• сегодня в 12:59
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А який вони бачать вихід?
А який вихід? Сидіти по кацапським паспортам і сподіватися, що колись Сербія вступить в ЄС. Інших варіантів нема. Українські паспорти не отримати - це утопія. На росію вони не повернуться, вони принципово виїхали з неї у лютому-березні 2022, зразу ж. Шенгенські візи їм ніхто не відкриває, хоча працюють у ІТ.
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 13:05
Автор, ви прийшли на український форум за порадою. Але ж не відповідаєте прозоро та чесно. Чому так? Скільки дитині років? Чи є українське свідоцтво про народження? Які плани дитини щодо навчання? Яка мета дитини? Знижка на навчання завдяки українському паспорту? Певні пільги, які дає тимчасовий захист? Давайте чесні відповіді на запитання. Для загальної інформації - з рос. паспортом в ЄС спокійно подорожують, без проблем працюють та навчаються. Так, на жаль, з рос паспортом ніяких перешкод нема. І на роботу їх запрошують, і навчання відкрите. Будь-ласка. І пересуваються вільно. Тому ваш племінник спокійно може обрати будь-який вуз світу, підготуватися, виконати умови (бо іноземні вузи окрім атестату вимагають ще сертифікат на знання мови) і вступати, де він планує. Для чого тема? Признавайтеся.
ПрипоРошенная• 2 часа назад
Ответ дляПенек Возмездия
Вони 4.5 роки намагаються виїхати? Чи коли там припекло, то стала недодержава і треба туди де краще?
Сейчас с украинским паспортом все дороги открыты, вот и вспомнила эта говно-семейка крыс, что они украинцы. Как раньше побежали работать на рашку, потому что там больше платили, так сейчас и о гражданстве Украины вспомнили. Сидите уже на своих болотах и подтирайтесь своими бумажко-пасаортами.
Щира українка• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
А хрен он откажется. Не дадут )
Так, з цим проблема.
Зараз, щоб від курячого громадянства відмовитися, треба у рашу їхати. А звідти вже не повернешся.
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляЩира українка
Так, з цим проблема.
Да не дадут отказаться, даже если приедет туда.
Они уже лет 10 не разрешают никому отказаться от гражданства. А тут мальчик 18 лет! Да на сво его!

Кстати! Предлагаю способ, который скорее всего подействует.
Идёт на сво. Тырит танк, у них же вроде остались или уже нет? И вместе с танком сдаётся в плен. А там объясняет что теоретически имеет право на гражданство. Вполне может подействовать. Прославится заодно, если захочет. И денег дадут, вроде много.
Как по мне, это единственный возможный выход.
Щира українка• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная

Я ж пишу, що звідти не повернешся.
Людина просто зникає безвісти.
Як_наготую...• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я взагалі не розумію для чого
Погано розумію схему
Певно для того щоб їздив по Європі без віз. А росіянам потрібно їх відкривати, і певно не у всі країни просто дають, як згадали про коріння.