Я не тону• 1 час назад

Что отправить мужу в учебку?

Неочевидные нужные вещи. Подскажите
Допоможіть знайти• 1 час назад
Мій найбільш за все зрадів надувній подушці

Луноходик_Ик• 1 час назад
Аптечка, мильно-рильне, кава/чай/смаколики, годинник, ліхтар, ніж, термобілизна, олівці/блокнот..
автор Я не тону • 1 час назад
Ответ дляЛуноходик_Ик
А нож прятать?
Хочу наколоти губи• 58 минут назад
Ответ дляЯ не тону
А нож прятать?
Це не тюрма.
-Ань-• 58 минут назад
Конституцію України.
-Ань-• 57 минут назад
Ответ дляХочу наколоти губи
Це не тюрма.
Так. З тюрми є шанс вийти живим.
Хочу наколоти губи• 56 минут назад
Хороший спальник, одяг типу шорти/шльопки гумові можна. І то не обовʼязково

Хочу наколоти губи• 55 минут назад
Ответ для-Ань-
Так. З тюрми є шанс вийти живим.
Там теж є шанс. Мова про ніж йшла
Анонімус• 55 минут назад
Актуально Почитаю
Телефон Рубика• 53 минуты назад
Ответ для-Ань-
Конституцію України.
Пейсатые уже в Скелю ходили и наставления давали, какая нах КУ
-Ань-• 50 минут назад
Хто розуміє різницю - купують каски, броніки нормальні, щоб не використовувати те, що видають безкоштовно (найгіршої якості).

Ото як в школу все купляли для свого дитинчати (під лозунгом ’це все для наших дітей), так і на фронт все купляти (для вашого чоловіка).

Щоб збільшити шанси на виживання, люди всю зарплату витрачають на апгрейд, ще й по знайомим збирають.

*Є фільм ’Апгрейд’, досить цікавий.
Хочу наколоти губи• 48 минут назад
Ответ для-Ань-

*Є фільм ’Апгрейд’, досить цікавий.
Моєму чоловікові видали якісне. Тому з цим поспішати в учебці не варто. Там це все ще не потрібне фактично
-Ань-• 48 минут назад
Ответ дляТелефон Рубика
Тому що українці навіть основний закон не читали - Конституцію.
А дарма. В Конституції є відповіді на всі питання.
-Ань-• 47 минут назад
Ответ дляХочу наколоти губи
Як ви визначили якість?
Анонімус• 46 минут назад
Ответ для-Ань-
То підіть в частину та розкажіть, звільніть усіх, хто там проти волі, розумна
Хочу наколоти губи• 43 минуты назад
Ответ для-Ань-
Як ви визначили якість?
Я не визначала. Чоловік визначив. На практиці, за виробником, за відгуками.
На власній шкірі, так сказати.
Да і по ціні ясно, що краще, а що гірше ( якщо подивитися на ціни в інтернеті, я маю на увазі)
ДА буде так• 40 минут назад
Ответ для-Ань-

*Є фільм ’Апгрейд’, досить цікавий.
Ваш де служить ?