Сорока-ворона• сегодня в 09:38
Чи дійсно хочуть стати трансами, бо вважають, що життя жінки
Значно легше чим життя чоловіка?
Наприклад можна не працювати на заводі чи вантажником. А можна просто продавати своє тіло чи в порно зніматись
Тень льва• сегодня в 09:41
Это не социальные причины, а врожденные, биологические и генетические.
Акукарача• сегодня в 09:46
А я знайома з трансгендерним чоловіком, вже під час війни змінив стать, ось так
Щебетуха• сегодня в 10:10
Ответ дляЗлюка-закусюка
просто с кукухой не в порядке у этих людей
Сто процентов
Залатавая• сегодня в 10:42
Зрозуміло, що тема трольна, але для мене стало відкриттям, що світовий лідер по операціям зі зміни статі це Іран
ніколи б не подумала...
Брюлик в стразах• сегодня в 11:07
Ответ дляЗалатавая
ніколи б не подумала...
Ого..
Там же всё должно быть запрещено
Залатавая• сегодня в 12:30
Ответ дляБрюлик в стразах
Ого..
Там же всё должно быть запрещено
Ні, там навіть можуть примусово змінювати стать.