Сонечко• вчера в 19:54
Чоловік сказав що єдиний мій недолік це Совєтчіца
Каже: ти керівник міжнародних проектів. Знаєш 5 мов, прекрасна мама і дружина, але оця совєтчіца 🤣🤣🤣🤣
Кажу мабуть років 15 тут, куди ж діватися🤣🤣🤣
Жена_КотораяСтена• вчера в 20:54
Ответ дляГоспожа Белладонна
Цікаво, ви взагалі не знали успішних людей до її появи у вашому житті?
А в чем гав-гав успешна?
Госпожа Белладонна• вчера в 20:56
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А в чем гав-гав успешна?
Ну наприклад в тому що ви тут всі про неї строчите, вона про вас ні сном ні духом, але ви все про неї знаєте і лише в цій темі 6 її клонів
Не успішних не клонують
парИла я парИла• вчера в 20:57
Тю, а мой брак держится на советчице. Периодически даю мужу почитать и он думает, что все бабы конченые
Сонечко
• вчера в 20:58
Ответ дляпарИла я парИла
🤣🤣🤣🤣🤣