Голова колгоспу• сегодня в 12:00
Как начать заниматься йогой на свежем воздухе?
Хочу попробовать, но стесняюсь
Шалена красуня• 2 часа назад
1. Берете коврик
2. Выходите на свежий воздух
3. Начинаете заниматься йогой.
2. Выходите на свежий воздух
3. Начинаете заниматься йогой.
Xвостокрутелка• 2 часа назад
Для початку треба дочекатися того свіжого повітря. В нас така спека, що навіть просто пройтися важко, не те щоб тренуватись
А якщо по суті, то немає значення займаєтесь ви в залі чи на вулиці. Ви та сама хоч в залі, хоч на вулиці, і усюди є люди. Ви будете займатись для себе і взагалі не важливо що будуть думати про вас чи ваші здібності якісь випадкові люди. Хто займався йогою той не осудить, а хто не має досвіду в йозі не має права і оцінювати вас
Xвостокрутелка• 2 часа назад
Ответ дляЛичко Невеличке
Раньше это называлось ’работа на даче’
Та ні, робота на дачі то повноцінна тренажерка
Sporty Seagull• 2 часа назад
Ничто так не мотивирует заниматься спортом как оплаченные тренировки на месяц вперед, - Г.С. Сковорода
Поэтому заплатите за тренировку и идите заниматься с другими такими же стеснительными