Грабля• сегодня в 05:59
С кем будет венчанный мужчина на жене на том свете, если любил любовницу?
Зробіть вибір:
вже голосів:
с женой
с любовницей
результат
Ответ дляМавка
Та ні, в раю все стабільно стерильно, дезактивовано і знезаражено, жоден любострасний коханкоутримувач туди не потрапляє, навіть якщо він належить до пільгових категорій і малозахищених соціальних верств, проте полеміка щодо топографії пекла і раціональних принципів розселення в ньому грішного контингенту може пролити світло на посмертне місцеперебування і умови утримання пересічного перелюбника.
Як добре бути атеїстом!!
Стільки складних та заплутаних питань відпадають ще до їх озвучення!
Ліплю вареники• сегодня в 09:18
Ответ дляпостою_послушаю
Ни с кем. Читайте Библию- на том свете не будет никто ни жениться, ни выходить замуж, люди будут как ангелы
Это те кто в рай пойдет. А прелюбодеи пойдут в ад.
Бабо-лебідка• сегодня в 10:25
Ответ дляviter33
Так автор і питає - в котлі з дружиною чи коханкою ?
всі разом
Перемелица• сегодня в 11:00
Згадала, що в раю немає плотських утіх, за це Адама і Єву вигнали з раю.
Перемелица• сегодня в 11:05
Ще одна несостиковочка. Може поясните.. Бог створив Едемський сад на (рай) на землі. А душі померлих в який рай мають попасти? Тобто рай не один?
Просто болталка• сегодня в 12:25
Ответ дляЗамрійлива
Люцифер хоть нормальную движуху замутил
Він нічого не мутив ,лише самі люди мають вибір і лише самі люди винні у своїх гріхах ,а не міфічні створіння якісь
Замрійлива• сегодня в 12:26
Ответ дляПросто болталка
Я и не писала, что он заставляет людей что-то делать. Я про его движуху
Просто болталка• сегодня в 12:28
Ответ дляЗамрійлива
У нього немає двіжухи ,люди створюють її самі
Замрійлива• сегодня в 12:34
Ответ дляПросто болталка
Та при чем здесь люди. Он самодостаточная личность
Мавка• сегодня в 12:52
Ответ дляПеремелица
Едемський сад для людей було втрачено після гріхопадіння, щоб довго не пояснювати: уявлення про новозаповітний рай ви можете скласти з зображення на центральній панелі Гентського алтаря Ван Ейка, рай - це бути разом з Христом
постою_послушаю• сегодня в 14:01
Ответ дляПеремелица
Нет, не за это. Эдемский сад это не рай, в Эдемском саду секс был, люди должны были плодиться и размножаться, так велел Господь.
постою_послушаю• сегодня в 14:03
Ответ дляПеремелица
Нет никаких несостыковочек, есть просто недостаток знаний у вас. Получить их сейчас не трудно, недостатка информации нет.
Ліплю вареники• сегодня в 14:41
Ответ дляПеремелица
Бог сказал Адаму и Еве - плодитесь и размножайтесь. По вашему, это как происходило?
Грабля
• сегодня в 15:01
Ответ дляЛіплю вареники
Сурогатку заказывали))
Ліплю вареники• сегодня в 15:05
Ответ дляПеремелица
Пока люди не нарушили закон Бога, они должны были жить вечно и земля для них была создана. Они выбрали зло, земля наполнилась злом, люди начали умирать, а в рай пойдет душа, а не тело. Душа тех, кто раскаялся во всем зле, которое делал, или тех, кто не делал зла, дети, например