СонячнаДівка• сегодня в 09:13

Суперечка з чоловіком з приводу подарунка сину на весілля

Ми звичайна сім´я, не олігархи й не круті бізнесмени, заробляємо на роботах, відкладаємо потроху.
Син зі своєю дівчиною одружуються в липні, тож зараз ми всі в приємних хлопотах.
Обговорювали з чоловіком суму подарунка молодим. Прийшли до висновку, що максимально можемо подарувати 5 тис у.е. (не все, що маємо в заначці, - а саме подарувати). Але в процесі розмови, чоловік почав наполягати, що 3 - достатньо, нічого балувати і т.д.
Син і його дівчина обоє працюють, орендують квартиру, повністю самостійні. зараз обидва взяли додаткові підробітки, щоб власним коштом оплатити весілля.
Цікава думка зі сторони, син наша єдина дитина.
Зробіть вибір:
вже голосів: 313
Я б дарувала 5
3 норм, чоловік правий
Свій варіант в коментах.
66сезон666серия• сегодня в 09:15
Скучно, вам не заплатят

Love_Love_Love_• сегодня в 09:15
Думка про що? Даруйте скільки ваажаєте за потрібне ні 5 тис$ ні 3 погожи в домі молодих не зробить
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:16
Ответ для66сезон666серия
Скучно, вам не заплатят
у вас все добре? Люди не одружуються, батьки не дарують подарунки?
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:17
Ответ дляLove_Love_Love_
До нашої сім´ї це пристойні гроші. Думаю, як і для більшості українських сімей.
Але я рада, що Ви така багата.
Не боюся осуду• сегодня в 09:17
Ответ дляСонячнаДівка
Я вважаю що подарунок на весілля залежить від змоги. Вони розтринькають
Леннон_Жив!• сегодня в 09:17
Заначка ж спільна, і якщо чоловіку не подобається дарувати 5, а пропонує 3, то є резон прислухатися до нього
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:18
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дякую.

Love_Love_Love_• сегодня в 09:19
Ответ дляСонячнаДівка
Але я рада, що Ви така багата.
Ви щось відповіли не по темі взагалі
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:19
Ответ дляНе боюся осуду
Та ні, невістка дуже хазяйновита, вони мріють про власне житло.
ГонУрова дівка• сегодня в 09:19
т.е. свадьбы вы им не делаете, часто как гости
Залізний занавіс• сегодня в 09:19
Удалено администрацией...
Клептоманка• сегодня в 09:20
этот вопрос решать только вам
можете 5 - подарите 5
но с оговоркой что это мини вклад в будущее, а не растрынькать за месяц
Не боюся осуду• сегодня в 09:20
Ответ дляЗалізний занавіс
Удалено администрацией...
Весілля це справа молоді, а не батьків
Вот Она Я• сегодня в 09:21
Я б відштовхувалася від того, скільки залишається в заначці.
Якщо залишається пару тисяч, то 3-х достатньо для подарунка. Якщо 20, то можна і 5 подарувати.
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:20
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви щось відповіли не по темі взагалі
Вы написали, що ні 3, ні 5 тис долл погоди взагалі не зроблять.
Я вам відповіла, що для нас - це пристойні гроші. Що саме не по темі?
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 09:21
Ну если в семье есть практика брать дополнительную работу чтоб оплатить бухалово с фотосессией, то надо дарить 5к. Видимо все любители тратить деньги абыкак.
Криниця щастя• сегодня в 09:21
Только что спросила у мужа, сколько бы мы подарили нашему сыну на свадьбу на сегодняшний день. Сказал 5 тысяч у. е. мой муж поддержал Вас полностью)) Я думаю, что так родители и дарят, если конечно есть возможность.
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:21
Ответ дляГонУрова дівка
Саме так. Вони вже купили обручки, одяг, замовили кафе, дали завдаток фотографу.
Залізний занавіс• сегодня в 09:21
Ответ дляНе боюся осуду
Весілля це справа молоді, а не батьків
Та один взрослый сын - нахер он этим батькам вообще. Вот когда понадобится помощь молодых - хай папка за сэкономленную двушку наймет себе нового сына

Love_Love_Love_• сегодня в 09:22
Ответ дляСонячнаДівка
А що змінить в житті молодих по суті 5 тисяч долларів?
Чим ці зміни відрізнятимуться віз 3 тис$?
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:22
Ответ дляЗалізний занавіс
Удалено администрацией...
Дякую за вашу думку.
Глаза_в_3_карата• сегодня в 09:24
Ответ дляВот Она Я
100%
І за скільки ці гроші знову відкладуть.
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:23
Ответ дляКлептоманка
этот вопрос решать только вам
можете 5 - подарите 5
Я приблизно так само думаю. Умови ставити не буду, вони й самі толкові, розуміють що то гроші не на протринькати.
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:24
Ответ дляНе боюся осуду
Весілля це справа молоді, а не батьків
Дуже рада, що Ви тут є - адекватні нормальні жінки . Дякую!
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:24
Ответ дляВот Она Я
Ближче до другого варіанта.
автор СонячнаДівка • сегодня в 09:25
Ответ дляКриниця щастя
Дякую щиро! Вітання вашому мудрому чоловіку! 🤝
Сіґеле-міґеле• сегодня в 09:26
Ответ дляСонячнаДівка
Ближче до другого варіанта.
автор, я завжди дарую дітям максимум, який можу.
Тобто якщо б була можливість подарувати 5 тис, то навіть не думала б про 3 тис. Тим більше, що вони самі оплачуюють весілля.
Може ваш чолвоік просто жмот сам по собі, то тоді ви вже самі вирішуйте, як для вашої родини краще.
Глаза_в_3_карата• сегодня в 09:26
Ответ дляСонячнаДівка
Ближче до другого варіанта.
Чи знаєте скільки інша сторона даруватиме?
Заместитель Анонима• сегодня в 09:27
Ответ дляСонячнаДівка
дарить три.
когда молодежь подсобирает- добавить еще и помочь купить
А_мій_самий_самий• сегодня в 09:28
Ответ дляЗалізний занавіс
Ну й манера спілкування