МУСЯкомарова• 2 часа назад

Родичі та весілля

Привіт, дівчата і хлопці)
Назріло питання таке в мене - чи ви запрошували родичів, з якими давно не спілкувалися на весілля? Якщо ні, то як подальшому з ними вели комунікацію на спільних заходах?)
Рання пташка• 2 часа назад
Це хто, рідні брати/сестри чи 4 юродні бабусі?

Рання пташка• 2 часа назад
Якщо це не близькі родичі, то краще не звати. Перепою від них не чекайте
Трохи злякана• 2 часа назад
Нет конечно , зачем приглашалать людей с которыми никак не контактируете
Сонячний зайчик• 2 часа назад
Навіщо звати тих з ким не контактувати?
ПробілНеПрацює• 2 часа назад
Не приглашали никаких тёть, дядь и пятиюродных сестёр. Свадьбу делали сами, были только наши родные, без гуляний
Бентливуман• 2 часа назад
Смотря кто эти родственники и по какой причине не общаетесь. Родители, родные братья и сёстры -да, пригласила бы, даже если бы была временно в ссоре. Остальные, двоюродные, троюродные и т.д. нет.
автор МУСЯкомарова • 2 часа назад
Ответ дляРання пташка
Троюрідна сестра, двоюрідний брат, всі з одного міста (Києва), але спілкуватись в дитинстві, а вже як виросли, то деякі тільки в інсті зʼявляються, а з деякими пару раз на рік обмінюємось привітаннями в телеграм

Рання пташка• 2 часа назад
Ответ дляМУСЯкомарова
То яких незручностей ви боїтеся при зустрічі, якщо зустрічей нема багато років?
автор МУСЯкомарова • 2 часа назад
Ответ дляРання пташка
Я думаю, якщо запросити одну людину (нехай буде Аня), а іншу (Таня) не звати, то потім на святкуванні у Ані буде Таня, і вона може почати питати, чому ми її не позвали. Хоча з однією я спілкуюсь, а з іншою звʼязок зник, але по родинним звʼязкам ми однакові, всі троюрідні
Рання пташка• 2 часа назад
Ответ дляМУСЯкомарова
Скажете, що грошей не вистачило)
А взагалі, хто таке запитує?
Ви думаєте, що люди мріють ходить по весіллях до тих, з ким не спілкуються?
Танго утрьох• 2 часа назад
Нет. Они обиделись.
А какая ’комунікація на спільних заходах’, если давно не общались? Резко участились общие мероприятия?
Мальчижка• 2 часа назад
однорзначно ні. часи,коли кликали троюродних племінників - пройшли.
Пампушечка• 2 часа назад
Вам сильно нужна свадьбе ’седьмая вода на киселе’?
автор МУСЯкомарова • 2 часа назад
Ответ дляРання пташка
Скажете, що грошей не вистачило)
А взагалі, хто таке запитує?
Як варіант)))
Я просто така, шо можу почати виправдовуватись, і казати що ми ж не спілкуємося, а це буде максимально дурна відповідь
автор МУСЯкомарова • 2 часа назад
Ответ дляТанго утрьох
Нет. Они обиделись.
Ну це я з нею не спілкуюся, а з іншими родичами вона підтримує звʼязок, і я з ними підтримую. Просто між нами якось не склалось спілкування в дорослому віці
Неместная Я• 2 часа назад
Ответ дляМУСЯкомарова
Есть поговорка ’Не имей 100 рублей, а имей сто друзей’ Приглашайте всех.
Танго утрьох• 2 часа назад
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну, скажу я Вам одно: делайте так, как нужно Вам. Обсуждаемы Вы будете в любом случае, но по разным поводам: или потому, что не пригласили, или потому что не то платье, не тот ресторан, не тот жених, его родители и т.д.
Обычно разрыв ’социальных связей’ происходит из-за разности взглядов на жизнь.
Так недовольство неизбежно
автор МУСЯкомарова • 2 часа назад
Ответ дляТанго утрьох
Так недовольство неизбежно
Ви дуже влучно описали, на рахунок розбіжності поглядів на життя. Воно так і є, зникає щось спільне, змінюються люди, і шляхи розходяться
Неместная Я• 2 часа назад
Ответ дляМУСЯкомарова
Пути со временем со всеми разойдутся. Никого не приглашайте.

автор МУСЯкомарова • 1 час назад
Ответ дляНеместная Я
Вже багатьох запросили, задню дати не вийде)
Неместная Я• 1 час назад
Ответ дляМУСЯкомарова
Есть такая пословица ’Кто спешит, тот людей смешит’ или ’Семь раз отмерь, один раз отрежь’ Вам нужно было сначала с нами посоветоваться, а потом принимать решение.
Неместная Я• 1 час назад
Ответ дляМУСЯкомарова
А тамаду Вы пригласили?
Перша скрипка• 1 час назад
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні, я таких не запрошувала.
Причому моя бабуся із-за цього сварилися і пропонувала мені оплатити бенкет за них.
Але я строго стояла на своєму.
У нас і так вийшло 20 людей і це найрідніші.
Ми хотіли більш камерне, спокійне весілля, тому я принципово відмовила і все.
З тими людьми бабуся 1 раз на рік бачимося знову таки у моєї бабусі на святах.
Бяки-козяки• 1 час назад
Ну, якщо весілля на 200 душ, то явно, що образяться, чому все село там, а він родич і не там) Але ж зараз так не роблять, зараз всі розуміють, що святкують лише з найближчими друзями і батьками
Teonaa• 53 минуты назад
Боже. Ви з чоловіком та пару-трійку лбдей дл веселості. Ну і мами папи
Teonaa• 53 минуты назад
Ответ дляМУСЯкомарова
Ні
Будете всі сидіти мовчати, тупити