СонячнаДівка• сегодня в 09:13
Суперечка з чоловіком з приводу подарунка сину на весілля
Ми звичайна сім´я, не олігархи й не круті бізнесмени, заробляємо на роботах, відкладаємо потроху.
Син зі своєю дівчиною одружуються в липні, тож зараз ми всі в приємних хлопотах.
Обговорювали з чоловіком суму подарунка молодим. Прийшли до висновку, що максимально можемо подарувати 5 тис у.е. (не все, що маємо в заначці, - а саме подарувати). Але в процесі розмови, чоловік почав наполягати, що 3 - достатньо, нічого балувати і т.д.
Син і його дівчина обоє працюють, орендують квартиру, повністю самостійні. зараз обидва взяли додаткові підробітки, щоб власним коштом оплатити весілля.
Цікава думка зі сторони, син наша єдина дитина.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Я б дарувала 5
3 норм, чоловік правий
Свій варіант в коментах.
лаМпочка• 1 час назад
Нам в 2014 родители подарили мои 6 тыс грн. А 5 тыс дол. это можно дачку сразу купить, или гостинку.
Голубая фишка• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
И где можно купить гостинку за 5 тыс $?
Пишу з калідору• 45 минут назад
Ответ дляКрихітка на всі
А я о другом.
Вы детям ДР отмечаете ?
Дети ещё не зарабатывают сами. А люди, которые решили создать семью, априори должны уже уметь зарабатывать