яке в нього шикарне розміщення, глибока історія. Скільки харизми, дуже унікальне місто.
Сьогодні їхали з чоловіком по нічному місту з хмарочосами, а він каже: жодне місто не світиться так красиво в ночі як Київ і я з ним погоджуюсь. Хоч я і львівʼянка від і до))
Позаземний розум• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Колись дивилась передачу, що Чернігів не менш історичне має значення.
Зараз тема про Київ. Зробіть свою тему.
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну Чернігів це само собою, там і передач дивитись не потрібно, але це вже інша історія
Некомильфо• 2 часа назад
Автор, згідна з вами, що Київ прекрасний і унікальний. Я тут хотіла жити ще з тих пір, як десь в школі сюди приїхала. Це при тому, що я тоді нічого толком не бачила. Але явно відчувалась моя енергія
Позаземний розум• 2 часа назад
Ответ для90x60x90
У меня муж офигел от Киева
Я офигела от Одессы…когда пожила там год, а не пару недель приехала как обычно приезжают и пишут «обожаю Одессу»…
аромат Жука• 2 часа назад
Ответ для90x60x90
У меня муж офигел от Киева
Офігів в хорошому смислі,сподіваюся ?
Некомильфо• 2 часа назад
Ответ дляПозаземний розум
а від чого офігели? бо я якраз з того списку, що приїжджають на тиждень і обожають Одесу =))
Ответ дляНекомильфо
Я ніколи не жила в Києві, я помішана на Львові, але обʼєктивно Киів це шикарне унікальне місто
За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляПозаземний розум
Зараз тема про Київ. Зробіть свою тему.
Робити мені більше нічого
Київ знищують, як і інші міста
90x60x90• 2 часа назад
Ответ дляаромат Жука
Офігів в хорошому смислі,сподіваюся ?
Да, очень понравился , безумно просто
За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам не потрібно?
Ответ для90x60x90
Да, очень понравился , безумно просто
Ваш чоловік звідки?
аромат Жука• 2 часа назад
Ответ для90x60x90
Да, очень понравился , безумно просто
Іноземці в захваті ,а місцевим Проням усе не так .
Позаземний розум• 2 часа назад
Ответ дляНекомильфо
Будинки шикарні сипляться, ніхто їх не приводить у порядок, дороги теж, транспорт громадський - капець, море влітку брудне.
Ответ для90x60x90
Словакия
Ну в них там теж дуже гарно, я дуже люблю Братіславу, всі їх замки, гори, до речі Сковорода теж дуже любив Словатчину
90x60x90• 1 час назад
Ответ дляаромат Жука
Я так же в восторге от Киева, он прекрасен, не понимаю что там не так. Я и Днепр свой люблю
Некомильфо• 1 час назад
Ответ дляПозаземний розум
так, це я помічала, на жаль
але є в Одесі своя атмосфера. Можливо й справді там оптимально на тиждень-два приїхати і все
Ля-ля-ля• 1 час назад
Була на цьому тижні перший раз , були лише біля візового , але в захваті, мрію приїхати глянути місто, а то в Одесі живемо більше европейських міст бачила ніж свою столицю
На привозе• 1 час назад
Киев красив.
Но мне по духу ближе морские города.
А так много красивых городов по миру.
Но мне по духу ближе морские города.
А так много красивых городов по миру.
Ответ дляЛя-ля-ля
Ото 100% і я теж, хоч бачила багато Києва, але мій чоловік мені більше про нього говорить ніж я бачила))
Ля-ля-ля• 1 час назад
Ответ дляХвильоватиша
Центр, поділ, золоті ворота, олімпійська, Оболонь - це все дуже гарно!
А ось же жилі масиви (Виноградар, Троєщина, за Нивками,Лісова, Куренівка…)
Одні 9-поверхові панельки, дуже багато сміття, все дуже занедбано, на жаль
Честно меня поразила чистота Киева, может где то и есть то что вы пишите, но после моей Одессы грязной Киев мне показался чистейшим, ходили по Киеву и обувь чистая. Выхожу в Одессе за пару часов черная обувь в пыли
Хвильоватиша• 1 час назад
Ответ дляЛя-ля-ля
Как я обожаю Одессу😭😭😭😭😭🙏
Марафетчица• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви багато знаєте міст на схилах ріки?
Багато
Киев, Прага, Будапешт, Порту, Тбилиси, Лион, Питтсбург, Берн, Зальцбург, Рио-де-Жанейро, Стамбул, Пловдив, Эдинбург
Почти все красивее Киева
Ля-ля-ля• 1 час назад
Ответ дляХвильоватиша
Так. Але занедбане 😭
Что уже говорить об Одессе тогда, если Киев занедбаний
Хвильоватиша• 1 час назад
Ответ дляЛя-ля-ля
Тут уже дело в любви к городам)
Но!
Факт останется фактом!
Но!
Факт останется фактом!
Ответ дляЛя-ля-ля
Київ не брудне місто, точно, не брудніше всіх європейських столиць.
А Одеса, це окрема тема, Одесу, напевно, обожнюють всі абсолютно, але це ваша радість і біда одночасно. Як портове місто за нього вічно триває ділюга і тому толком немає господаря. От і вся біда
Марафетчица• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Смешно. Вы были, например, в Копенгагене?
Ответ дляМарафетчица
Багато
Почти все красивее Киева
Єдине місто яке локально схоже до розміщення Києва це Будапешт, як ріка на Дунаї він теж свого роду дуже унікальний, але я вважаю що історична роль у побудові устрою Європи у Києва унікальніша.