Лика-прилипка• Изменено сегодня в 14:49
Є знайома, після 48 переробила себе повністю
Значить була собі звичайна нормальна жінка, ніколи не скажешь дивного, гарні риси - все природньо, доглянуто і тут щось сталось, не знаю і вирішує повністю змінитися, губи качечки, філери, кукольна білявка стала і стиль змінила під дівчинку, рожеві плаття короткі, підліткові речі
Каже, що теперь навіть хлопці знайомляться на вулиці, на тих хто не приймає, або критикує - каже що заздрять. я так собі мовчу, просто слухаю і не розумію як так могло статися. Жінка одружена, має коханця молодого ( якого скоріше спонсує )
мені більше на якусь шизу схоже, коли ти не відчуваєш реальності і живеш в своєму фантазійному світі
Бараболька• сегодня в 15:05
Но с вашей стороны это похоже на конкуренцию, если вызывает подобные эмоции
Попельшка• сегодня в 15:08
Ответ дляБараболька
Или зависть к тому, что она может быть сама собой. А к автору намертво прилепились маска правильной жены, матери, сотрудника, гражданина страны.
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 15:06
І?
Вам не вистачає свого життя, тому ви займаєтесь чужим?
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 15:07
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А мне на вашу жабу это схоже
Так і є
Донька подруги• сегодня в 15:07
ви так і не відповіли- як її зміни негативно вплинули на вас?
чому вас взагалі бентежить чиясь зовнішність?
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 15:07
Ответ дляЛика-прилипка
називайте як хочете
є гарні і ’дорогі’ жінки у 50-60 років, це не той випадок
Мені 35 років, це знайома сім´ї
це не те до чого хочеться прагнути
Мені 35 років, це знайома сім´ї
це не те до чого хочеться прагнути
Вам 35 і ваше життя не таке цікаве, у життя вашої родички?
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 15:08
Ответ дляЛика-прилипка
не перекручуєте
легкіть не дорівнює дебільнуватість, хлопання довжелезними віями і зміною тону голосу -аля девочка-припевочка
Чому вона не може жити так, як хоче?
Попельшка• сегодня в 15:10
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Чому вона не може жити так, як хоче?
А шо ж подумають люди.... Саме це ж і торкає автора, як мені здається. ’А шо так можна було?’ Не грати ті соціальні ролі, до яких тебе зобов´язує суспільство?
Как_б_не_так• сегодня в 15:10
Неудовлетворённость своей жизнью, осознание, что жизнь проходит. Вы же не знаете, как она живёт за закрытой дверью, какие у нее были мечты, кто она есть вне семьи. Дайте ей жить, как хочется. Вам она плохо делает? Нет. Так в чем ваша проблема? Что она позволила быть счастливой на сколько это возможно?
Гербарія сушу• сегодня в 15:11
Ответ дляПиши-пропало
Ой бляха. Уже б завидовали в тряпочку молча.
Вы реально завидуете внешности фрика - уткогубам, филерам в щеки и тд в полтинник?
Ненька наша• сегодня в 15:18
Воно якось так в житті є.Коли природня краса,пропорції,риси,то мало хто що робить.К як тільки динозавр,Господи Боже,то таке нароблюють,що ще гірше.Ну їм подобається,аби було добре.Це теж може бути серйозно.В мене подруга щось зробила,одне око напіввідкрите і рот перекос пішов.Ну якось так.
Плекаю думи• сегодня в 15:20
так вона ж у СВОЄМУ світі господарює, це Ви до неї чомусь пхаєтесь
Пиши-пропало• сегодня в 15:23
Ответ дляГербарія сушу
Завидует автор, я тут при чем.
Инстагра_мерша• сегодня в 15:28
Ответ дляЛика-прилипка
ну ок, але чому з цим образом і дитячість якась прийшла, наче знаєте,інтелект трохи знизився
таке враження що вона стала грати якусь наївну дівчинку
И?
ДолькиКабана• сегодня в 15:36
Ответ дляЛика-прилипка
називайте як хочете
Мені 35 років, це знайома сім´ї
це не те до чого хочеться прагнути
Мені 35 років, це знайома сім´ї
це не те до чого хочеться прагнути
А яке ваше діло? Є різні. Ви тут до чого? З яких мотивів даєте оцінку, обговорюєте? Через те що ваше життя пусте, нецікаве і ніяке?
ДолькиКабана• сегодня в 15:38
Ответ дляЛика-прилипка
Я згадала, що вона розказувала, про те що з чоловіком вони давно вже ніхто один одному,що він не захоплюється нею і скоріше оце бажання і призвело до змін
Ви якось так гидко звучить
Анти-анонім• сегодня в 15:39
Ответ дляФиктивная
это не наивность,
а уже отчаяние ,
ей уже всё равно что про неё подумают
а уже отчаяние ,
ей уже всё равно что про неё подумают
Это точно, женщина обрела свободу над тем ’ шо люди скажуть ’ и чхать она хотела на мнение автора
Попельшка• 1 час назад
Ответ дляАнти-анонім
Я думаю это женщина как раз и бежит от образа жизни автора. Потому что поняла, что быть всем удобной и понятной, счастья в итоге не приносит. Поэтому да, скорее всего, ей на мнение автора чхать с большой горы.