Мальчижка• сегодня в 17:39

І знову тема про родичів і їх походеньки по лікарях...

От чесно, скільки живу на світі, а з таким стикаюсь вперше...Коли батьки чоловіка регулярно без причини йдуть до лікаря, приїжджаючи і напрягаючи нас при цьому... сил моїх вже нема на це все...Ми 3 роки одружені, і кожен квартал регудярно перевірятись в окуліста, андролога, лора, невролога, робити собі самому МРТ, коли його не призначали. Це жах одним словом, я не знаю куди мені дітись з власної квартири щоб це все не бачити і не терпіти
Флюорография гуся• сегодня в 19:31
Ответ дляМальчижка
може Ви і праві, але наготовлено і прибрано повинно бути, плюс у вихідні хочу відпочити, особливо коли вагітна, а не когось няньчити і за кимось прибирати
Кто это решил? Решите обратно. Легли и сказали, что то в боку тянет, ножку ломит. И пусть сами готовят или покупают готовое. Еще раз - вы вообще не обязаны о ни заботиться, спихните с себя эту обязанность.

Тільки не про гроші• сегодня в 19:53
Ответ дляМальчижка
Это ваша 10 тема и советы вы не слушаете
Шмоточницаца• 2 часа назад
Ответ дляЗараз все скажу
а где это мрт делают без назначения? мне в двух клиниках сразу озвучили, что только по назначению врача
Платно - аж бегом делают.
Зараз все скажу• 2 часа назад
Ответ дляШмоточницаца
Платно - аж бегом делают.
так и я платно делала и мне сразу озвучили, что нужно назначение. У меня оно было, но они спрашивали в двух клиниках, где я делала
Шмоточницаца• 2 часа назад
Ответ дляМальчижка
в будь-якій платній клініці. 4 тисячі і навіть вам на диск запишуть. Зрозумійте, тут справа не в цьому: ну не може одну людину боліти одночасно очі, серце, почки, голова і т.д. при цьому їсть як не в себе і нічим не зайнята
Хоть не за ваши деньги мрт делают? А то у меня свекр намылился за наши. Но обламался.
Шмоточницаца• 2 часа назад
Ответ дляКундалина
Моліться, щоб не знати що таке хвороба і відсутність лікаря. Коли ти змушений їхати в інше місто і отримувати осуд від найближчих замість підтримки.
У моего свекра есть в городе больницы, и гос и частные. И услуги все, которые нужны - есть. В 3 раза дешевле, чем у нас. Но он ездил к нам за 500 км, потому что сыночка заплатит. Но у сыночки злобная жена как оказалось.
Кундалина• 40 минут назад
Ответ дляМальчижка
так і знала, що так теж можна подумати, але повірте, його батько ходить просто так і його абсолютно нічого не турбує, він сам це каже. Просто обстежитись і любить йти по лікарях
Ви робили МРТ? Це дискомфорт, і це дуже недешеве задоволення. Ніхто не буде терпіти дискомфорт та ще й за власні гроші, та ще й в інше місто їхати.
Ви знецінюєте відчуття іншої людини. Він має повне право ходити по лікарям за свої ж гроші. І ви, як людина розумна, мали б розуміти, що виявлене на ранній стадії захворювання вилікувати значно легше і дешевше, ніж запущене.
Ви дуже дивна і не зовсім добра. Мені цікаво, в якби це ваша мама приїжджала до лікаря? А якби ви самі приїхали до своїх батьків до лікаря, в вони б отакі теми строчили?
П.С. вам не вірю. Які лікарі на вихідних? Та отож... Наступного разу краще продумайте ’історію’.

Мастер Клас• 32 минуты назад
Ответ дляМальчижка
Ви не уявляєте собі, моя психіка на межі. 5 робочих днів на тиждень, складна вагітність на гормонах і ОЦЕ вічно недообстежене. Я впевнена, що шукає привід щоб прийти до нас, бо скучно вдома, не працює роками, бо вже на пенсії, здоровий як кінь і постійно видумовує якісь пригоди....я вже не витримую
Вы раз в квартал каждый раз вагитна?