Самая СоветЧиваЯ• сегодня в 09:29
Чи потрібно робити дозвіл від батька при виїзді за кордон?
Дівчата, хто розлучений і з дитиною планує на море, ви будете робити дозвіл на всякий випадок? Знаю, що він не потрібен, але чи не може виникнути форс мажор якийсь?
Бяки-козяки• сегодня в 11:56
Ответ дляПатика-мотика
’працівник’ не уповноважений посвідчувати заяви. Він може тільки документи прийняти. Це по-перше. По-друге, в кожного ’працівника’ є посада і посадові обов´язки. Немає в штаті людини, яка сидить в ЦНАПі і щось видає за 30 хвилин. Якщо це працівник служби у справах дітей, то в нього повно своєї роботи. А орган опіки це не служба взагалі, орган опіки це виконавчий орган місцевого самоврядування, виконком ради або адміністрація
В цнапі виділені місця для представників безлічі організацій. Щодо мого міста і видачі дозволів рогами опіки. Немає значення- звертатись безпосередньо в опіку чи до її представника в цнапі. Куди ближче-туди люди і звертаються. У мене цнап в сусідньому будинку, я там вирішую абсолютно всі питання, починаючи з комуналки, закінчуючи оформленням паспортів і дозволів на виїзд дітей від опіки.
І взагалі, до чого цей флуд про опіку. Чоловік автора доступний, сам може оформити згоду, якщо треба буде, автору взагалі не цікаво це все.