За порадами знайомих та друзів не підібрав нічого, всі лише жаліються на доставки. Часто натикаюсь на компанію MyWaterShop але ще не пробував замовляти. Хто купував тут воду з доставкою? Які враження?
Корсет_на_шурупах• 18 мая в 17:50
Игорь Степаненко больше похож на впаривателя, чем на неопределившегося клиента покупной воды. Даже аккаунт сподобился завести на Советчице. Аккурат ради этого вопроса.
Голубка миру• 22 мая в 13:54
О, на днях сделала здесь первый заказ для офиса. Все в порядке, доставили в тот промежуток времени когда и должны были привезти. Просто обычная доставка
Людмила Чорна• 26 мая в 12:59
Мені ця доставка здається непоганою. Взимку були затримки, але тоді морози наклались на блекаути тому це норм
Колупалочка• 26 мая в 18:22
Щодо інших сервісів нічого сказати не можу. А МайВотер працює непогано. Не ідеально, бувають проблеми. Але мені подобається що як мінімум нормально роблять свою роботу, не хамлять, коли у мене є до них питання щодо якості сервісу… Коротше, можна співпрацювати але треба враховувати, що можуть з’явитись деякі непорозуміння і нюанси
Та никада в жизни• 27 мая в 17:32
Мы заказываем воду в МайВотерШоп примерно раз в две недели. Особых проблем нет, только могут быть задержки с доставкой
Недавній незнайомий• 28 мая в 11:20
Під час ремонту користувались доставкою води. Кур’єри цієї компанії приїжджали вчасно і з попередженням дзвінком що було для нас важливо. Доставляли до дверей і це було зручно
Олена Козак• 29 мая в 13:29
Покупаю в МайВотер воду для родителей чтобы им не приходилось самим таскать ее, здоровье уже не то. Они остаются довольны, никаких жалоб не было. Менеджеры приятные в общении 🙂
БершкомангоЗар• 29 мая в 16:19
Начебто норм. Доставка як доставка, привозять вчасно, якийсь раз затримались але подзвонили та попередили
Мати драконів• 02 июня в 10:14
Раніше купували там для офісу воду. Зараз я живу за кордоном і не знаю як працює сервіс. Пару років тому було добре, у нас жодних претензій не було)