Я така бойова• Изменено 19 мая в 00:37

Помогите выбрать первое авто для девушки!

Права давно, но опыта вождения почти нет. Необходимости раньше не было. Поэтому с машинами я пока на Вы
Требования - автомат, надежная и стильная, симпатичная :)) желательно на автомате, небольшая, чтобы с парковой проблем не было по неопытности. Знакомый посоветовал брать дизель. Что скажите?
Великий сатирик• 19 мая в 11:01
Ответ дляviter33
Лишилася дурниця - ’вписатися’ з тими корола крос і яріс крос в озвучений автором бюджет 10 тис. дол.))))
Я зараз в пошуку машини, то в 10 тис взагалі важко вкластися з нормальними характеристиками авто (або стара, або пробіг великий, або бита була добряче)

viter33• 19 мая в 11:41
Ответ дляВеликий сатирик
Та можна знайти щось більш-менш гольф-класу за 10 тис.(той-же гольф десь 10 років, королла, елентра, мазда3, може щось трішки менше типу поло-седан, шкода рапід, кіа ріо,...). Для міста жінці таких авто - достатньо
Кросовери за 10 тис - або старші або ’сильно втомлені’
Інша справа, що це будуть авто далеко не нові (років 10) і щодо пробігу (чи не скручений) і технічного стану (двигун, шпаклівка,..) треба перевіряти зі спеціалістом
Великий сатирик• 19 мая в 12:08
Ответ дляviter33
10 річних гольфів і кіа ріа (хетчбек) за 10 тис дол немає в продажу з пробігом до 100 тис, про мазду 3 взагалі мовчу, це авто трохи вищого класу, корола і елантра немалі авто
viter33• 19 мая в 12:13
Ответ дляВеликий сатирик
Я не буду сюди скидати авто-ріа, але за 10 тис. там є куча авто с-класу (гольф, октавія, мазда 3, королла, сід, елентра) до 10 років.
Так, пробіги можуть бути вищими, але (думаю) можна занйти і до 100 тис
Нижчі класом (рапід, ріо, поло, поло седан, акцент) - можна знайти і молодше 10 р.
Так, тех.стан треба дивитися по усіх - це не нові авто
Ну ниче се• 29 мая в 09:32
Можу вам продати свою Ford Fiesta , з задоволенням відкатала 5 років. Жодних нарікань, взагалі класне авто, форди часто недооцінюють