Розовые одуванчики• сегодня в 10:14

Будет ли ядерка?

Зробіть вибір:
вже голосів: 48
Да
Нет
Kapitoshka7• сегодня в 10:23
Звичайно що ні. Путін використає всіх і кожного і кине на краю дороги як пардон поімевшу женщіну, вибачаюсь. Це просто урвати бабла, а для когось праве діло☝️ за батьківщину, туди -сюди... Пу і Компанія просто зароблять бабла, дуже багато і використають усіх кого можна і неможна, з душі виб´ють. І якщо треба і церковників будуть трясти поки кЫрІл не перевернеться вверх ногами і з нього золоті монети не почнуть сипатись. Подивіться на їх інстаграми, вони всі в золоті, блєсках і шєлках.

iroman• сегодня в 10:26
Очень вряд ли, но мне уже все равно, если честно. Даже не представляю, как вопреки всему и всем сможет закончится эта тупиковая война.
Kapitoshka7• сегодня в 10:38
Ответ дляiroman
Перемога без перемоги, але це усі зрозуміють згодом, коли певний час пройде, рік-два☝️ перемогли самі себе!
Жаль простий народ.
ёжовые рукавицы• сегодня в 12:07
Ми ніколи не могли подумати, що вони на нас взагалі можуть напасти, але маєм те що маєм. Так і з ядеркою, від них можна чекати все, що завгодно.
Инна 77• сегодня в 12:55
Мелкие тактические ядерные удары могут быть. Про большие радиусы действия на города, пока нет. Это все вопрос времени. Но сейчас все страны мира вооружаются, а это плохой сценарий. Войны впереди и ядерка впереди.