Пуки-куки• 1 час назад
Работа, подработка в Киеве с ежедневной оплатой,
где? подскажите пожалуйста!
Ноу коммент• 59 минут назад
Ответ дляПуки-куки
як зрозуміти, яка? Яку я хочу?
Да, яку ви бажаєте за день
Пуки-куки
• 54 минуты назад
Ответ дляНоу коммент
Да, яку ви бажаєте за день
за годину від 180 грн
Пуки-куки
• 53 минуты назад
Ответ дляНоу коммент
Яку сферу підробітку розглядаєие?
різну, мені потрібні гроші
Ноу коммент• 51 минуту назад
Ответ дляПуки-куки
різну, мені потрібні гроші
Тоді розгляньте флористику, поклейку шпалер, ммс, таксі, крапельниці, няня, юридичну консультацію, бухоблік, ліпка пельменів, тощо
Українська зірочка• 51 минуту назад
Ответ дляПуки-куки
за годину від 180 грн
автор мне нужно помыть в офисе 11 окон, и за эту работу я заплачу 4730,00 грн. , то есть если вы согласитесь за 180,00 грн в час и помоете за 8 часов то я вам заплачу 1440,00грн. ???? так????
Котогосподиня• 50 минут назад
Ответ дляПуки-куки
різну, мені потрібні гроші
На упаковці в Розетку не дивилися? Там з 9-10 до 20-21 на ногах. Наче за години платять, але раз у два тижні ЗП.
Одні думки• 48 минут назад
Ответ дляПуки-куки
за годину від 180 грн
А що Ви вмієте?
Я беру помічника на ремонт, за 5 годин роботи на день оплачую йому 1500 грн
Пуки-куки
• 37 минут назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я написала от 180 грн в час, и вы думаете качественно вымыть окна, в количестве 11 штук можно за 8 часов? Это нереально, попробуйте сами. У вас цена за объект, это разные вещи.
Пуки-куки
• 40 минут назад
Ответ дляОдні думки
А що Ви вмієте?
що потрібно?
Розумашка• 26 минут назад
Ответ дляПуки-куки
що потрібно?
Ви конкретно можете написати, що ви вмієте? Не збираєтеся повчитися, або спробувати, а вмієте?
Бо якось мила мені вікна ’умілиця’, після першого ж пішла додому.
ПрипоРошенная• 16 минут назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
А если она неделю мыть будет?
Кусюче сонечко• 9 минут назад
Ответ дляУкраїнська зірочка
за 180 грн в час мойте сами)))) я мою окно за 500 грн минимум. нашли дураков)))