заварний look• 56 минут назад
Ищу отзывы о гадалке Жанна с Белой церкви
Может кто к ней обращался ?
заварний look
• 55 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Відгуки - шарлатанка
Вона вас особисто обманула ?
заварний look
• 53 минуты назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так.
Підкажіть а як вона з вами спілкувалась ? Мені її порадили. І ми зараз з нею працюємо . Але щось мені підказує що це все обмани
пані Солоха• 51 минуту назад
Скажите, Вы никогда не задумывались, что если бы кто-то действительно обладал способностями, то они бы давно работали на спецслужбы, или на них бы ставили эксперименты. Ну или бы они просто молчали о своих способностях, чтобы не работать на спецслужбы и на них не ставили эксперименты?
заварний look
• 51 минуту назад
Ответ дляпані Солоха
У меня среди знакомых были реальные случаи когда делали привороты. Поэтому я в это верю
КАПСЛОЧНИЦА• 48 минут назад
Ответ длязаварний look
Витягує гроші, спочатку ніби помагає, а через рік все стає гірше в 100 раз чим було.
КАПСЛОЧНИЦА• 47 минут назад
Ответ длязаварний look
Ваші знайомі робити привороти? Для чого?
заварний look
• 46 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Через рік ? Ви з нею мали справу цілий рік ? І чи був результат від неї роботи ? Те що обіцяла вийшло ?
заварний look
• 46 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Приворот делали на мужа моей подруги. Не Я делала
Зупка_цем• 46 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Відгуки - шарлатанка
Як і будь-яка гадалка, в принципі
КАПСЛОЧНИЦА• 45 минут назад
Ответ длязаварний look
Не цілий рік. Нічого не вийшло. Все стало тільки гірше. І з грошима, і зі здоров´ям, і з чоловіком.
Зупка_цем• 45 минут назад
Ответ длязаварний look
Тепер хочете ви? )
КАПСЛОЧНИЦА• 45 минут назад
Ответ длязаварний look
Вас туро розводять як мене дуру.
КАПСЛОЧНИЦА• 44 минуты назад
Ответ дляЗупка_цем
Як і будь-яка гадалка, в принципі
Шкода, що я це пізно зрозуміла.
заварний look
• 44 минуты назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
І що вона вам казала коли не вийшло ? Як пояснила чого не виходить ? І вона суму одразу назвала чи казала що треба ще і ще ?
заварний look
• 44 минуты назад
Ответ дляЗупка_цем
Тепер хочете ви? )
Нет. Кто вам такое сказал? Я не приворот делаю
КАПСЛОЧНИЦА• 43 минуты назад
Ответ длязаварний look
Ніяк толком не пояснила. Казала треба далі працювати, та я вже прозріла
заварний look
• 42 минуты назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Жесть. А скільки ви з нею спілкувались ? Бо я тиждень тільки. І обіцяє що за 1-1,5 місяці буде результат
КАПСЛОЧНИЦА• 41 минуту назад
Ответ длязаварний look
Може ми про різну Жанну говоримо ...
Та про ту. 6 років тому на Симоненка приймала
заварний look
• 40 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну я її не питала звідки вона. Це я ввели її телефон та побачила
КАПСЛОЧНИЦА• 39 минут назад
Ответ длязаварний look
3 місяця. І плюнула. Бо результату майже не було. А потім як посипалися проблеми з усіх сторін. Думаю Бог покарав мене, що до ворожки пішла.
КАПСЛОЧНИЦА• 38 минут назад
Ответ длязаварний look
Ви по телефону спілкуєтесь?
заварний look
• 38 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Гроші поступово просила ? Чи одразу заплатили і все ?
КАПСЛОЧНИЦА• 38 минут назад
Ответ длязаварний look
Поступово.
заварний look
• 38 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ви по телефону спілкуєтесь?
Так. Дзвонить і фото присилає. Або голосові
КАПСЛОЧНИЦА• 37 минут назад
Ответ длязаварний look
То може з вами взагалі зеки розважаються
заварний look
• 36 минут назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Поступово.
Ось це мене і насторожило. Спочатку суму одну назвала. Потім каже треба ще провести один рітуал бо вилізло отаке. Треба стільки то грошей. Я кажу, в мене нема цієї суми . А вона, ну скільки можете а потім доплатите