Ручки-Крючки• вчера в 21:34

Навчання в Польщі. Варто чи ні?

Поділіться своїми відгуками про навчання ваших дітей в Польщі, чи ніколи не жаліли про свій вибір, чи подобається? Яке відношення до наших студентів і чи важко було вивчити мову? Дочка в наступному році хоче вступати саме до Польщі і навіть заклад,місто вже обрала і мову почала вивчати, а я сумніваюся і намагаюсь відговорити. Який у вас був досвід, діти самі поступали чи за допомогою фірм?
Танцепесенная• вчера в 22:24
Ответ дляИщу-брожу
Дети не гнобят? Ребенок подруги учится в Варшаве, постоянно поляки ей говорят, чтоб пиз… домой
Ага, постоянно.
Більш нема їм чим зайнятися

Малинка• 2 часа назад
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Чому немає сенсу? В мене син перед поступленням вчив мову рік. Знав на рівні В1. Зараз закінчує перший курс
Звідки ви знаєте що б1?)
БезПаспортаНеПродаю• 2 часа назад
Ответ дляМалинка
Звідки ви знаєте що б1?)
Тому що, навчався на курсах і була рекомендація викладача здавати на В1 , так як на В2 не тягнув
Чарочка діда• 2 часа назад
Главное самостоятельность, ответственность по отношению к себе, своему здоровью и быть готовым жить в далеко от семьи, и ваши деньги особенно в начале.
автор Ручки-Крючки • 2 часа назад
Я переживаю, що одного року дуже мало для вивчення мови, щоб вступити до ВНЗ, хоча просить спробувати і для цього сама почала вивчати мову і нещодавно знайшла репетитора але чи не буде це гроші на вітер,бо часу замало, адже попереду ще випускний клас і підготовка до НМТ . Не знаю, маю сумніви і до якосної освіти в Україні через війну і невідомість лякає.
булоТАЙминуло• 36 минут назад
Ответ дляРучки-Крючки
Ваша допомога потрібна на цьому етапі. Якраз у питаннях вивчення мови краще звернутися до агенцій, які з року в рік надають і послуги мовних курсів. Зайдіть на ФБ у групу ’Мой ребенок студент в Польше’, якщо вмієте користуватися пошукомі і хочете допомогти дитині - там купа інформації про все. Якщо дитина здібна і працьовита, можна вступити на перший курс в Україні і ще +1 рік спокійно вчити мову, здати мовний іспит, а в ідеалі здати його на С1, щоб мати можливість безкоштовно навчатися, далі вирішувати що вона хоче. І не розглядайте це як втрата року, розглядайте, як наявні можливості, які варто використати і ще один рік, який дитина проведе вдома.