Обижулька• 53 минуты назад
Пол в хрущевке
Подскажите пожалуйста, может у кого-то был такой же деревянный пол в хрущевке.
Что вы с ним делали? Как минимизировать затраты и сделать что-то с полом? Как привести его в порядок?
Love_Love_Love_• 51 минуту назад
В мене була така підлога але не в хрущі, ви можете його поциклювати, зараз пошукаю фото що в мене вийшло
Кашпо• 46 минут назад
Викинула, підрівняла основу і поклала лінолеум. Та якість дерева була не варта відновлення.
Капитошечка• 46 минут назад
1. Пройтися рівнем і подивитися перепад . Якщо перепад значний. І не скрипить -то зверху ліноліум і не морочитися. Тільки беріть полукомерційний , товстий.
2. ОСБ плити можна зверху покласти і трохи вирівняти. Ну це знов таки , якщо підлога не скрипить.
3. Знімали все, клали плити ( типу пінопласту сірі), потім осб в 2 шари плити. Потім ламінат чи ліноліум.
Одне скажу з досвіду сусідів - тільки не заливка стяжки на всю висоту! Бо це холодно неймовірно, пішли тріщіни по стінам через значну вагу залитого розчину.
З царем в голові• 43 минуты назад
У мами був в гарному стані, то поциклювали та вскрили лаком. Вийшло дуже гарно. У нас скрипів та репів, зняли, переклали основу та зробили нове покриття плитка/лінолеум.
Крапипопка• 42 минуты назад
Ответ дляКапитошечка
Осб плиту не варто, вона токсична. Краще фанеру сантиметрову. Але це буде не дешево
Мама фіфті цента• 40 минут назад
Ответ дляТворог для розжига
Демонтувати і покласти новий
Деревянный пол новый будет стоить как крыло самолёта
Творог для розжига• 27 минут назад
Ответ дляМама фіфті цента
А під цим раритетом повно бруду, пилу і всілякої живності, яку радять ще й зациклювати.
Перекус беру завжди• 27 минут назад
Ответ дляМама фіфті цента
Оцей що на фото навряд чи вартий недешевого циклювання і лакування.
СкиниУскачи!• 12 минут назад
Мій паркет виглядав страшніше, реставрували, циклювали і залакували заново, вже 2 роки пройшло а виглядає просто бомбічно, обійшлося явно дешевше ніж демонтаж і нове покриття
Капитошечка• 11 минут назад
Ответ дляКрапипопка
з осб плит каркасні будинки будують. вони є і для внутрішнього використання.
тож не більш токсиччні, ніж ламінат і ліноліум