Кумедна• вчера в 17:13
Порадьте тур автобусом
Дівчата, всім доброго дня. Питання таке. Треба нормальна компанія для автобусного туру. Щоб гарна організація, виконання обіцянок. Та норм маршрут
Блакитне небо• вчера в 17:24
Ответ дляПершоклашка
как корабль назовешь...🤣
Бо то студенти організовували собі бюджетний відпочинок
Мадам Подлинник• вчера в 17:36
Ответ дляОтчебучкина
Это реальное название)?
так, колись пару друзів вирішили організувати поїздки в Карпати і на море відпочинок для бідних студентів. Настільки все вдалось, що зараз це успішна тур агенція, яка позиціонує себе тур клубом.
Вони дуже класно організовують поїздки по Україні і за кордон. В перший день приїзду завжди є вечір знайомств, де кожен розповідає про себе коротко) багато людей з ними їздить вже роками в різні тури)
Я була в Карпатах, Болгарії, Греції (о. Санторіні).
без уваги чи покинутим не залишитесь) я їздила одна і знаходила друзів)
Мадам Подлинник• вчера в 17:35
Ответ дляКумедна
Що це?😂це реальна назва?
так, написала вище) рекомендую з власного досвіду!)
Ms. Анонимная• вчера в 17:42
Не раджу автобусний тур, після Адріатік галопом по Європах - тільки самостійні подорожі і свій темп. Такий важкий тур, не спати, витрачаєш відпустку і свої ж кошти, а відмовитись від кораблика/ екскурсій не можеш, бо будеш сидіти в ..пі на причалі/ в посадці в темноті і далеко від цивілізації
Попа как у Кардашьян• вчера в 17:50
Ответ дляМадам Подлинник
тур клуб Бідняжки
фу блин
такие рагули хамовитые
Попа как у Кардашьян• вчера в 17:51
Ответ дляMs. Анонимная
адриаьтик тоже остались негативвные впечатления
Попа как у Кардашьян• вчера в 17:51
автор - феерия тур
самые нормальные, но дорогие
зато нормальные
самые нормальные, но дорогие
зато нормальные
Мадам Подлинник• вчера в 17:51
Ответ дляПопа как у Кардашьян
фу блин
такие рагули хамовитые
в мене склалось інше враження
Комиссия50%• вчера в 18:18
Ответ дляПанна Кота
Аккорд тур. Ні разу не підводили.
Самый дебильный туроператор
КротоТо• вчера в 18:32
Адріатік Тревел - вже три тури з ними їздила, все сподобалось. Але автобусні тури - це дійсно не для всіх. Якщо знаєш на що підписуєшся- то все чудово.Багато хто просто уявляють це по-іншому, і тому розчарування в результаті.
Кумедна
• вчера в 20:47
Ответ дляMs. Анонимная
Я також це не люблю. Але хоче компанія дівчат. От шукаю нам
Кумедна
• вчера в 20:48
Ответ дляПопа как у Кардашьян
автор - феерия тур
самые нормальные, но дорогие
зато нормальные
самые нормальные, но дорогие
зато нормальные
Дякую