Шалена красуня• Изменено 21 мая в 10:31
Хюррем Султан
Як ви думаєте наскільки сильно вміла чаклувати ця жінка і чи могла вона зараз як відьма в комусь переродитись????
На написаних картинах вона досить посередня жінка. До султана з усього світу звозили найкращих дівчат, але він любив тільки її і доречі, навіть, процеси були, шляхетні дами, породисті так би мовити.
Шалена красуня
• 21 мая в 10:30
Ответ дляLove_Love_Love_
На якому фото? Хто був придворним фотографом Османів?
На картинах точніше.
Шалена красуня
• 21 мая в 10:31
Ответ дляДодаю напруги
П..ку мала в поперек , а не повздовж, як всі .
Це історія не пише.
Летюча помилка• 21 мая в 10:32
смысл быть ведьмой, когда можно быть просто хорошим психологом и любовницей? знала, как угодить ему во всех смыслах, вот и весь секрет
Кудлата хмаринка• 21 мая в 10:32
Перевтилылась в Андрюшу Ермака, сохранив ориентацию на 1,5 м мужичков
Шалена красуня
• 21 мая в 10:34
Ні на одному з портретів вона не є красуня нереальної вроди. Середня статистична жінка з целюлітом, бо руки пухленькі такі.
Смурфик• 21 мая в 10:34
Ответ дляШалена красуня
На картинах точніше.
Художники портрети малювали хто як собі її уявляв за описами. Чи є хоч один справжній?
Шалена красуня
• 21 мая в 10:35
Ответ дляСмурфик
В принципі вони усі схожі. І на всіх вона посередня.
Королева краси• 21 мая в 10:37
Родство душ знаете, что это такое, внешность для пресыщенного мужика вообще дело второстепенное, он видел всяких. А тут не такая как все и ему с ней было сначала интересно, потом влюбился.
Летюча помилка• 21 мая в 10:37
Ответ дляШалена красуня
а фавориток европейских королей видели? они все на картинах стремные, даже в детстве и подростками, то ли рисовали так хреново, либо реально в жизни были такие все
Смурфик• 21 мая в 10:37
Ответ дляШалена красуня
Так за описами вона і не була красунею. Підкорила султана своєю харизмою та розумом. Хіба в реальному житті такого не буває?
Смурфик• 21 мая в 10:42
Ответ дляЛетюча помилка
Малювали якраз таки кращими, ніж насправді
Принаймні, за тодішніми мірками. Бо портрети завжди були прикрашеним відображенням.
Шалена красуня
• 21 мая в 10:43
Ответ дляЧавонадо
Камалия тоже не красотка, а миллиардера захапала. Любофф она такая.
угу
Летюча помилка• 21 мая в 10:44
Ответ дляСмурфик
ну вот великая де Монтеспан, красотка своего времени) и такой подбородище у всех на картинах тех лет, даже у детей. возможно у художников была традиция так лица рисовать, или они все же были потолще, чем мы сейчас)
Шалена красуня
• 21 мая в 10:44
Ответ дляСмурфик
Не, все любят тонких и звонких.
Шалена красуня
• 21 мая в 10:45
Ответ дляЛетюча помилка
Может это был их единственный случай выбраться в люди, ведь фаворитки спали с королями.
Шалена красуня
• 21 мая в 10:46
Ответ дляЛетюча помилка
О боги, это крупная женщина.
Жінка з перцем• 21 мая в 10:48
Перестаньте дивитись ’Величне століття’ і почніть читати листи, які писала Гюрем Сулейману
Вона швидко вивчила мову, досягла можливості мати вплив за рахунок благодійних діянь, в пізніше показала, що є ефективним управлінцем
В результаті саме на неї під час походів султан залишав багато справ по управлінню і це вилика нужна рутина, якою вона займалася, продовжувала транслювати відданість та обожнювання султану і терпіти всі його зради (та і сама підбирала йому дівчат)
Жінка з перцем• 21 мая в 10:54
Ответ дляШалена красуня
О боги, это крупная женщина.
И что?
В молодости, когда тело упругое, девушка с лишним весом это ’аппетитная булочка’, это в 35+ каждый лишний килограмм обвисает ужасом и плывет и лицо и тело
А до 35 мало кто в те времена доживал, особенно учитывая смертность от родов, да и от других болячек при отсутствии медицины
Жінка з перцем• 21 мая в 10:54
Ответ дляШалена красуня
На картинах точніше.
Все ее портреты написаны после ее смерти по воспоминаниям художников
Шалена красуня
• 21 мая в 11:14
Ответ дляЖінка з перцем
Вона як повітря була для нього. Така любов і періодичні заскоки до інших. Трошки нарцом був.
Русланка з гілки• 21 мая в 11:14
Ответ дляШалена красуня
Не, все любят тонких и звонких.
Сулейман вам особисто звітував про свої смаки?
*Боже, який тупий тролінг*
Шалена красуня
• 21 мая в 11:21
Ответ дляРусланка з гілки
*Боже, який тупий тролінг*
Ні, він не звітував🤣😂
Куратор дебошей• 21 мая в 11:28
Ответ дляШалена красуня
Така любов, така любов, що ї дитину( часточку її) стратив і онуків .
Харизматичная и необычная была. Всегда, во все времена и сейчас тоже бывает, что влиятельные и богатые мужчины не с какими-то писаными красавицами, которые берут чем-то другим. Нет никакого колдовства.
Меня честно говоря мало мало интересует, какой она была в реальности, что внешне что внутренне. А вот в сериале ее подают как положительного персонажа, хотя на самом деле это мерзопакостная, кровожадная, высокомерная бабища
Русланка з гілки• 21 мая в 12:01
Ответ дляНаодинцi
Ви з нею були знайомі особисто?! Нічосі...оце довгожитель
Шалена красуня
• 21 мая в 12:22
Ответ дляРусланка з гілки
Так, вона до мене на каву заходить.