Ласунка• Изменено 21 мая в 13:32

Громадянство Німеччини для біженців з України

У 2027 році для багатьох наших настане 5 років як вони поневіряються через війну. Звісно, Німеччина це не рідний дім. Але, як в твоєму рідному місті постійно тривога, то повертатись особливо нема куди. Доведеться залишатись тут, продавати маєтки дома. Мусимо приняти те, що є. Постійно жити у підвішеному стані не будеш. Наше місто хоч не бомблять, але тривога часто, а про те, що робить ТЦК, думаю, всі добре знають. Чоловіку повертатись точно нема сенсу. У зв´язку з цим питання: ви плануєте подавати документи на громадянство Німеччини, або, принаймні, на ПМЖ? Якраз 5 років буде.
Зробіть вибір:
вже голосів: 179
Буду подавати на громадянство
Не буду подавати на громадянст
Ще не визначились
Тиць
Щепотка_совести• 21 мая в 13:33
Ваш муж как беженец подаст документы?

автор Ласунка • 21 мая в 13:33
А, ще питання: що плануєте відповідати, якщо спитають, чому не працюєте?
Укр_жіночка• 21 мая в 13:34
Я вже отримала.
В чоловіка швейцарське.
автор Ласунка • 21 мая в 13:34
Ответ дляЩепотка_совести
Ваш муж как беженец подаст документы?
А що, біженці не люди? Чим ми гірше тих, хто на азюлі?
автор Ласунка • 21 мая в 13:35
Ответ дляУкр_жіночка
Я вже отримала.
В чоловіка швейцарське.
Вітаю. Які документи вимагали?
Шпондєр• 21 мая в 13:36
Ответ дляЛасунка
Вы смеетесь? Никто вас спрашивать не будет, сразу откажут, если вы не работаете, нет постоянного контракта. Они даже смотрят, не на испытательном ли сроке человек
автор Ласунка • 21 мая в 13:37
Ответ дляШпондєр
Ясно, болітних жаба даве
Прочитайте закони: через 5 років можна

Раздражевская• 21 мая в 13:37
А вы попадаете под условия? Это же не просто 5 лет прожил и вуаля! ты можешь подаваться. Там есть ряд условий (требований).
Не будь КакСвета• 21 мая в 13:37
Моя племінниця по народженню стала громадянкою Іспанії, народилась в 2023. Дивно було б не скористуватися цією можливістю
Раздражевская• 21 мая в 13:38
Ответ дляНе будь КакСвета
И при чем здесь Германия?
Шпондєр• 21 мая в 13:38
Ответ дляЛасунка
Ясно, болітних жаба даве
Прочитайте закони: через 5 років можна
Вы издеваетесь? У меня есть уже документы на гражданство, там самая первая бумага о самообеспечении, и что вы не получаете и не будете получать пособие.
Не будь КакСвета• 21 мая в 13:38
Ответ дляРаздражевская
И при чем здесь Германия?
Що це такаж можливість отримати громадянство ЄС
Укр_жіночка• 21 мая в 13:38
Ответ дляНе будь КакСвета
Батько наш?
Не будь КакСвета• 21 мая в 13:40
Ответ дляУкр_жіночка
Батько наш?
Так, батьки громадяни України
Сестра майже перед самими пологами приїхала в Іспанію народити.
Все склалося
автор Ласунка • 21 мая в 13:39
А те, що ми з Перечина, не будуть доколупуватись? Бо Швейцарія вже щось носа круте, моя сваха їхала туди, то відмовили
Лялька в колисці• 21 мая в 13:39
Тему надо было добавить в раздел ’ юмор’
Не танцую- но пою• 21 мая в 13:39
Автор, рассмешили. ВЗ не засчитывается в годы проживания
автор Ласунка • 21 мая в 13:40
Жаб з мацкви прохання не коментувати!
Не танцую- но пою• 21 мая в 13:41
Ответ дляЛялька в колисці
Причем юмор из области фантастики

Лялька в колисці• 21 мая в 13:41
Ответ дляНе будь КакСвета
Так, батьки громадяни України
Все склалося
это вам сестра такую лапшу навешала или вы сами придумали?
Пані з калабані• 21 мая в 13:41
Вы или не беженец ,но Германии например или житель Закарпатья.Не в тему ,не по теме
Укр_жіночка• 21 мая в 13:41
Ответ дляНе будь КакСвета
Так, батьки громадяни України
Все склалося
Упс, Іспанія не надає громадянство при народженні. Ви країни попутали
Аноним ФЕЯ• 21 мая в 13:42
Ответ дляПані з калабані
Сказано ж Перечин.
Шпондєр• 21 мая в 13:42
Ответ дляЛасунка
Жаб з мацкви прохання не коментувати!
Ну сходите, посмешите работников. ПМЖ дают, только если работать 5 лет и заплатить 60 пенсионных взносов.
Не будь КакСвета• 21 мая в 13:42
Ответ дляЛялька в колисці
Что именно вам лапша?🤣
Укр_жіночка• 21 мая в 13:44
Ответ дляЛасунка
Ваша сваха не мала прихватів в тому кантоні, куди їхала? Як так ?
Не будь КакСвета• 21 мая в 13:44
Ответ дляУкр_жіночка
Через год легального проживания дает.
Уже дала
Открою вам глаза
Но только сон не потеряйте, что люди делают так детям гражданство, но это не вы
Шпондєр• 21 мая в 13:44
Ответ дляНе будь КакСвета
Что именно вам лапша?🤣
В Германии младенец тоже получает гражданство, если хоть у одного родителей есть ПМЖ.
Раздражевская• 21 мая в 13:45
Ответ дляНе будь КакСвета
Так, батьки громадяни України
Все склалося
Вы хотя бы у гугла спросили что ли)
Испания не предоставляет автоматическое гражданство просто по факту рождения в стране. Один их родителей должен быть гражданином Испании или хотя бы тоже родиться в Испании.
автор Ласунка • 21 мая в 13:45
Ответ дляШпондєр
Не відповідаю узьким, але вже не витримую!!!
Вимога 5 років та 60 виплат.
Ми отримуємо виплати з квітня 2022. Порахуйте. І в нас велика родина, ми з табору